سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۵

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین در مراسم رونمایی این محصولات جدید، افزود: ایجاد کیوسک های جدید در…

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین در مراسم رونمایی این محصولات جدید، افزود: ایجاد کیوسک های جدید در محیط های سرپوشیده برای ارائه خدمات مانده گیری، پرداخت قبوض، ارائه خدمات شهروندی، دستگاه فروش خودکار با هدف ارائه خدمات شهری مانند بلیت مترو و اتوبوس و محصولات فرهنگی از محصولات جدید قابل ارایه در نظام بانکی کشور است.

احمد میردامادی ادامه داد: دو محصول موبایل پوز و پرداخت قبوض، خرید شارژ و امور خیریه از طریق تلفن همراه از دیگر محصولات جدید در بازار بانکی کشور است.

وی تصریح کرد: با راه اندازی موبایل پوز پایانه های جدیدی به بازار ارائه می شود که براساس آن بخش های فیزیکی و پرینتری ترد و خدمات همراه در خانه مشتریان ارائه خواهد شد.

وی در خصوص محصول چهارم نیز اظهار داشت: این محصول پرداخت قبوض، خرید شارژ و امور خیریه را از طریق دستگاه های تلفن همراه به صورت GPRS امکانپذیر می کند.

وی در مورد کارمزد مانده گیری که از امروز در سیستم بانکی اجرایی شده است، گفت: این امر منجر به تغییر اندازه بازار می شود زیرا نیمه از تراکنش ها، تراکنش های شبکه شاپرک مانده گیری است که این رقم غیرواقعی است.

میردامادی تصریح کرد: زمانی که کارمزدها از خود مشتریان دریافت شود به نظر می آید که کنترل مناسبی در این بخش ایجاد شود.

وی در پایان گفت: 50 درصد تراکنش ها مانده گیری ها است که این روش غیراستاندارد است و برای تراکنش سازی استفاده می شود که هم شبکه و هم پرداخت های الکترونیک را تحت تاثیر قرار می گیرد.

اقتصام(3)9141/9132**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.