یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمدابراهیم سلیمانی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: بنا به ابلاغیه صادره از فرمانده یگان های ویژه ناجا…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمدابراهیم سلیمانی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: بنا به ابلاغیه صادره از فرمانده یگان های ویژه ناجا در راستای رزمایش اقتدار یگان های ویژه که در هفته ناجا برگزار می شود روز گشذته واحد رهایی گروگان و واحد موتور سوار به شهرستان زرند اعزام شدند.

وی ساعت زمان حادثه را سه و 15 دقیقه بعدازظهر شنبه اعلام کرد و ادامه داد: دو دستگاه جرثقیل به منظوز برگزاری رزمایش به محل آورده شده بودند که بعد از بستن سیم بکسل ها به یکی از این جرثقیل ها به منظور انجام تمرین، چهار نفر از همکاران در یک سبد قرار گرفتند.

سرهنگ سلیمانی اذعان داشت: متاسفانه این سبد در حین بالا رفتن و قبل از قرارگیری در نقطه آخر در ارتفاع 20 تا 22 متری به طور ناگهانی سقوط کرد.

 فرمانده یگان ویژه استان کرمان گفت: در این حادثه یک نفر علیرغام اعزام وی به وسیله بالگرد به کرمان و انجام اقدامت پزشکی جان خود را از دست داد.

وی گفت: سه نفر دیگر نیز از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شده اند و اکنون در بیمارستان تحت مدوا قرار دارند.

سرهنگ سلیمانی از اعزام کارشناسان به محل وقوع حادثه خبر داد و یادآور شد: بررسی های اولیه در خصوص علت وقوع این حادثه در حال انجام است که  گمان می رود نقص فنی دستگاه جرثقیل یا خالی کردن پمپ جک از دلایل بروز این حادثه باشد.

فرمانده یگان ویژه استان کرمان یادآور شد: این حادثه پیش از شروع رزمایش رخ داد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *