سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی عصر دوشنبه در بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان کنگان اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه…

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی عصر دوشنبه در بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان کنگان اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه فضاهای ورزشی در نقاط مختلف استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد افزایش سرانه فضای ورزشی در استان بوشهر هستیم.

وی با اشاره به سفر پربرکت مقام معظم رهبری به شهرستان‌های عسلویه و کنگان و منطقه ویژه پارس جنوبی، افزود: این سفر دارای برکات بسیار زیادی برای مردم این شهرستان‌ها بود و طرح های مطلوبی به تصویب رسید که برخی از انها به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به افتتاح پنج طرح ورزشی در شهرستان عسلویه، خاطرنشان ساخت: برای ساخت این فضاهای ورزشی 65 میلیارد ریال اعتبار هزینه شد که بخشی از ان از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری تامین شد.

تکمیل سالن سقف‌کوتاه کنگان و چمن مصنوعی سیراف در آینده نزدیک

وی ادامه داد: از دیگر طرح‌های مصوب سفر مقام معظم رهبری به جنوب استان بوشهر می‌توان به زمین چمن مصنوعی سیراف و چمن مصنوعی، سالن سرپوشیده ورزش‌های رزمی و خوابگاه ورزشکاران کنگان اشاره کرد که این چهار طرح در هفته تربیت بدنی و ورزش به بهره‌برداری خواهد رسید.

جمشیدی از سرمایه‌گذاری 70 میلیارد ریالی برای اجرای این چهار طرح ورزشی خبر داد و افزود: چند طرح دیگر نیز از مصوبات سفر مقام معظم رهبری را در دست اجرا داریم که امیدواریم در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به تکمیل سالن ورزشی سقف کوتاه کنگان و زمین چمن مصنوعی سیراف در آینده نزدیک، گفت: چمن مصنوعی شهر کنگان90 درصد و خوابگاه ورزشکاران 85 درصد پیشرفت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.