جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۷

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی از بامداد جمعه به وقت تهران با برگزاری مراسم افتتاحیه…

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی از بامداد جمعه به وقت تهران با برگزاری مراسم افتتاحیه و دیدار تیم های فوتبال برزیل و کرواسی رسما آغاز خواهد شد و یک ماه علاقمندان به فوتبال را سرگرم خواهد کرد.

مراسم افتتاحیه این مسابقات قرار است دقایقی قبل از شروع دیدار برزیل و کرواسی در ” آره نا دو سائوپائولو” برگزار شود. این در حالی است که بسیاری از چهره های شناخته شده و مشهور فوتبال دنیا خود را به برزیل و شهر سائوپائولو رسانده اند تا این مراسم و دیدار نخست جام بیستم را از نزدیک تماشا کنند.

استیو مک منمن بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس، زوانیمیر بوبان بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کرواسی و باشگاه میلان، آرسن ونگر سرمربی تیم فوتبال آرسنال ، فیل نویل بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریوایتد و اورتون، بیسنته لیزارازو بازیکن پیشین تیم فوتبال فرانسه و باشگاه بایرن مونیخ و … از جمله افرادی هستند که تاکنون برای تماشای دیدار افتتاحیه وارد محوطه ورزشگاه شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.