چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۹۹ - ۰۱:۱۸
ژئومتری Geometry C

ژئومتری Geometry C در حقیقت دومین محصول از برند ژئومتری است که به نوعی رقیب نیسان لیف نیز به شمار می آید. در…

ژئومتری Geometry C در حقیقت دومین محصول از برند ژئومتری است که به نوعی رقیب نیسان لیف نیز به شمار می آید. در این مطلب به بررسی این خودرو میپردازیم.

سال پیش جیلی برند الکتریکی و جدید ژئومتری را معرفی کرد و اولین محصول آن نیز سدان A بود. هم‌اکنون زمان معرفی دومین محصول این شرکت فرا رسیده است. کراس اوور ژئومتری C شاید در نگاه اول محصولی کاملاً جدید به نظر برسد اما در واقع این‌گونه نیست.

طبق گزارش رسانه‌های چینی ژئومتری C بر پایه جیلی امگرند GS بنزینی بنا شده هرچند دارای نمای جلو و عقب کاملاً جدید است. این خودرو همچنین از طراحی جدید ستون C سود برده تا ظاهر سقف شناور ایجاد شود. دیگر ویژگی متمایز ژئومتری C دستگیره‌های درب پاپ آپ آن می‌باشد.

این کراس اوور کامپکت طول/عرض/ارتفاع به ترتیب 4432/1833/1560 میلی‌متری داشته و فاصله بین محوری آن نیز 2700 میلی‌متر است.

به این ترتیب ابعاد خودروی موردبحث تقریباً مشابه نیسان لیف است که یکی از اصلی‌ترین رقبای ژئومتری C محسوب می‌شود. نیروبخش این خودروی چینی یک پیشرانه الکتریکی با قدرت 200 اسب بخار و گشتاور 310 نیوتون متر است. حداکثر سرعت ژئومتری C هم به‌صورت الکترونیکی به 150 کیلومتر در ساعت محدود شده است.

مشتریان می‌توانند از بین دو مجموعه باتری که بردهای 400 یا 550 کیلومتری دارند یکی را انتخاب کنند. جیلی از ماه جولای عرضه ژئومتری C را در بازار چین کلید خواهد زد.

باهم در میهن پست تصاویری از ژئومتری Geometry C را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *