جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۶

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فینال مسابقات والیبال باشگاه های زنان آسیا بین تیم های” هی سامیت…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فینال مسابقات والیبال باشگاه های زنان آسیا بین تیم های” هی سامیت سو اسپرینگ “ژاپن و “بانک تاینجین”چین برگزار شد که ژاپنی ها در یک بازی قدرتمند توانستند با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 16 و 25 بر 19 حریف چینی خود را 3 بر صفر شکست دهند و قهرمان این دوره از رقابتها شوند.

ژاپن که در گروه اول این رقابتها با تیم های قزاقستان، ایران،‌ ویتنام و تایلند همگروه بود، بدون شکست  مقابل حریفان خود به فینال رسید . این تیم در دوره های مختلف برگزاری این رقابتها پس از چین، تایلند و قزاقستان،‌ چهارمین تیم برتر این مسابقات است.

اما تیم چین که تا کنون هفت بار عنوان قهرمانی این رقابتها را تجربه کرده است،‌ در پانزدهین دوره این مسابقات برای چهارمین بار در رده دوم ایستاد.

در پایان این رقابتها قزاقستان عنوان سومی را به خود اختصاص داد و چین تایپه در رتبه چهارم ایستاد. تیم های تایلند و ویتنام هم عنوان های پنجم و ششمی را به خود اختصاص دادند. تیم متین ایران نیز در تبه هفتم ایستاد و فیلیپین هشتم شد. همچنین تیم های سنگاپور و هند هم به ترتیب نهم و دهم شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *