شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۹

  تيم ملي فوتبال فرانسه در دومين ديدار خود در جام جهاني برزيل توانست به مانند ديدار اول موفق ظاهر شود و با…

  تيم ملي فوتبال فرانسه در دومين ديدار خود در جام جهاني برزيل توانست به مانند ديدار اول موفق ظاهر شود و با شکست سوئيس 6 امتيازي شود. در اين بين يوهان کابايه، هافبک تکنيکي خروس‌هاي آبي يکي از بهترين‌هاي اين تيم بوده است، او که اين درخشش را مديون مربي PSG مي‌داند.

بازيکن سابق نيوکاسل که در ژانويه گذشته به پاري‌سن‌ژرمن پيوسته در مصاحبه با شبکه اول تلويزيون فرانسه گفت: من خيلي خوش‌شانس بودم که در پارک دو پرنس با ماکلله (مربي PSG) هم آشنا شدم و هم تمرين کردم. او شخصيت فوق‌العاده‌اي دارد و اين به من خيلي کمک کرد تا بتوانم نه تنها در تيم جديدم موفق باشم بلکه در جام جهاني هم در بهترين شرايط به ميدان بروم.

هافبک تيم فوتبال پاري‌سن‌ژرمن خاطر نشان کرد: کلود ماکلله به من و ساير بازيکنان PSG روحيه‌اي خاص داد که همين روحيه با حرف‌هاي ديديه دشان، سرمربي فرانسه باعث شد تا در اوج آمادگي قدم به جام جهاني برزيل بگذاريم.

کابايه در پايان ابراز اميدواري کرد با فرانسه تا فينال جام جهاني برزيل صعود کند و گفت: حضور در فينال جام جهاني 2014 آرزوي من و تمام بازيکنان فرانسه است و اميدوارم با اتحاد و ادامه اين روند بتوانيم با قهرماني به خانه بازگرديم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.