یکشنبه، ۳۰ شهریور ۹۹ - ۱۲:۳۵
کادیلاک XT4

در این مطلب از میهن پست نگاه دقیقی به خودوی کادیلاک XT4 خواهیم داشت. این خودرو با ویژگی تشخیص چهره در بازار کشور…

در این مطلب از میهن پست نگاه دقیقی به خودوی کادیلاک XT4 خواهیم داشت. این خودرو با ویژگی تشخیص چهره در بازار کشور چین عرضه می شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

کادیلاک در حال به‌روزرسانی کراس اوور لوکس و ساب کامپکت XT4 بازار چین بوده و مهم‌ترین ویژگی این خودرو تکنولوژی تشخیص چهره‌اش می‌باشد.

کادیلاک این تکنولوژی را به عنوان “حد نهایی تجربه ورود بدون کلید” معرفی کرده و گفته که با استفاده از سیستم تشخیص چهره می‌توان خودرو را باز و روشن کرد. این سیستم در شب و روز و در هر مکانی کار کرده و حتی در آب‌وهوای بد نیز از کارایی‌اش کاسته نمی‌شود.

تجربه ورود آنی و بدون کلید با استفاده از دو دوربین که دارای تکنولوژی تصویر مادون‌قرمز و چراغ تطبیقی هستند میسر می‌شود. زمانی که کاربر به خودرو می‌رسد یک صفحه لمسی با کیفیت روی ستون B به‌صورت خودکار و از طریق تشخیص بلوتوث گوشی فرد فعال می‌شود. سپس دوربین چهره راننده را اسکن می‌کند.

این سیستم به محض شناسایی راننده اقدام به باز کردن درب‌ها کرده و بدون وجود کلید پیشرانه روشن می‌شود. جدای از تکنولوژی تشخیص چهره، این سیستم گزینه‌های امنیتی همچون اثرانگشت و رمز عبور را نیز در بر داشته و می‌توان آن‌ها را با یکدیگر ترکیب هم کرد. سیستم موردبحث که تا ۷ کاربر را پشتیبانی می‌کند قیمت ۱۴۸۰ دلاری دارد.

کادیلاک XT4 2021 بازار چین همچنین به تجربه کاربر جدید این شرکت به همراه اپل کارپلی، سیستم صوتی هوشمند بایدو، نقشه‌های بایدو و دیگر ویژگی‌های هوشمند مجهز شده است. کاربران می‌توانند سیستم کنترل صوتی بایدو را با استفاده از دکمه‌ی روی فرمان فعال کنند.

کادیلاک می‌گوید این سیستم می‌تواند تا ۲۱۴ دستور انسان را در بیش از ۶۰ نوع سناریو تشخیص دهد. ویژگی دستور صوتی به کاربران این اجازه را می‌دهد تا به عملکردهایی همچون ناوبری، تنظیم دما، موسیقی و… دسترسی داشته باشند.

جدای از بهبودهای تکنولوژیک، XT4 2021 دارای رنگ بدنه جدید چری بمب با ترکیب ویژه‌ای از کریستال است که درخشندگی بیشتری را به ارمغان می‌آورد. این خودروساز آمریکایی فروش XT4 2021 را با قیمت معادل ۳۸۳۷۰ تا ۵۷۸۷۰ دلاری شروع کرده است.

باهم در میهن پست تصاویری از کادیلاک XT4 را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.