شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۳

حسن عابدی در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: تنها کاراته‌کای قمی که از سوی کادر فنی تیم ملی کاراته در رده سنی…

حسن عابدی در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: تنها کاراته‌کای قمی که از سوی کادر فنی تیم ملی کاراته در رده سنی جوانان به اردوی این تیم برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان دعوت شده علیرضا قاضی است که سابقه قهرمانی و کسب مدال طلا از پیکارهایی آسیایی را دارد.

وی افزود: امسال علاوه بر تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان کشورمان که قرار است در تلاش برای کسب عنوان در رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی و مسابقات قهرمانی جهان حضور یابد، تیم‌های سه رده سنی دیگر نیز خود را برای کسب بهترین شرایطی به منظور حضور در پیکارهای کاراته قهرمانی سال 2014 آسیا و جهان آماده می‌کنند.

عابدی بیان داشت: علاوه بر تیم ملی کاراته بزرگسالان، تیم‌های دیگر رده‌های سنی شامل نوجوانان، جوانان و امید می‌شوند و در رده سنی امید کاراته کاهایی حضور دارند که سن آنها زیر 21 سال است و امسال زیر نظر مجید عبدالحسینی مربی نام آشنای کاراته قم خود را مهیای اعزام به مسابقات برون مرزی خواهند کرد.

رئیس هیئت کاراته استان قم افزود: در بین نفراتی که در اسفند ماه سال گذشته در جریان رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی جوانان در شهر شیراز فروغ بسیار خوبی داشت و موفق به کسب مدال شد، علیرضا قاضی است.

وی خاطرنشان کرد: علیرضا قاضی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور که در شیراز به انجام رسید در وزن منهای 68 کیلوگرم توانست یکی از چهره‌های موفق تیم اعزامی هیئت کاراته استان قم در رقابت با چهره های شاخص کشور از سایر استان ها باشد.

عابدی عنوان داشت: علیرضا قاضی در وزن منهای 68 کیلوگرم نخستین انتخابی درون اردویی تیم ملی کاراته زیر 21 سال کشورمان را با موفقیت پشت سر گذاشت تا به مرحله نهایی اردوی تیم ملی کاراته راه یافته و یکی از شانس های اعزام به مسابقات جهانی و پیکارهای قهرمانی جوانان آسیا در مالزی باشد.

رئیس هیئت کاراته استان قم ابراز کرد: قاضی کاراته کایی است که در سال 2012 یکی از اعضای تیم ملی کاراته رده سنی نوجوانان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا بوده و در آن پیکارها یکی از چهره های شاخص در بین برترین های آسیا بود.

وی یادآور شد: علیرضا قاضی در مسابقات آسیایی سال 2012 که به میزبانی شهر تاشکند ازبکستان برگزار شد با عبور از سد تمامی حریفان خود در جایگاه نخست قرار گرفت و بدین ترتیب توانست عنوان قهرمانی و نشان طلا را به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *