کارخانه لاستیک‎سازی در لرستان ساخته می‌شود

استاندار لرستان گفت: کارخانه لاستیک‎سازی با سرمایه‎گذاری 7000 میلیارد ریالی در استان ساخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان،هوشنگ بازوند در سخنانی با تاکید بر ضرورت حمایت از سرمایه‎گذاران در استان بر ضروت برداشتن موانع پیش‌روی جذب سرمایه‎گذاری تاکید کرد.

وی احداث کارخانه لاستیک‎سازی در استان را به عنوان نقطه شروعی برای توسعه صنعتی لرستان برشمرد و اظهارکرد: این کارخانه در صورت بهره‎برداری می‌تواند نقطه عطفی در توسعه استان باشد.

استاندار لرستان تصریح‌کرد: احداث صنعت لاستیک‎سازی و احیای مجتمع کشت و صنعت لرستان می‌تواند نقطه شروع مجددی در بخش احیای صنعت استان باشد.

بازوند با اشاره به فعالیت‎های انجام شده در حوزه عمران شهری، اضافه‌کرد: احداث مجتمع تجاری مسکونی کیو نقش مهمی در تغییر چهره شهر و بهبود وضعیت مبلمان شهری دارد.

وی با اشاره به احداث این مجتمع در قالب دو برج ۳۰ طبقه، گفت: در فضای این مجتمع فروشگاه‎های بزرگ نیز در نظر گرفته شده است.

استاندار لرستان به مطالعه احداث چهار تقاطع غیر هم‎سطح در خرم‎آباد اشاره کرد و افزود: احداث این تقاطع‌ها نیز در ارتقای مبلمان شهری موثر خواهد بود.

بازوند با اشاره به نقش ارتقاء زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت مبلمان شهری در جذب سرمایه‎گذار، اظهارکرد: امیدواریم احداث این پروژه‌ها چهره خرم‎آباد را تغییر دهد.

وی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات احداث لاستیک‎سازی خرم‎آباد اظهارامیدواری کرد که در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع این مشکلات با همکاری دستگاه‌ها اقدام شود.

استاندارلرستان تصریح‌کرد: اگر بتوانیم نیاز سرمایه‎گذار این طرح را تامین کنیم تا نگرانی بابت تامین زیرساخت‌ها نداشته باشد، اجرای این طرح می‌تواند به عنوان یک الگو و نمونه در کشور مطرح شود.

بازوند با اشاره به پیشنهاد چند گزینه برای محل احداث کارخانه لاستیک‎سازی به سرمایه‎گذار پروژه، اضافه‌کرد: جمع‎بندی در این زمینه به عهده سرمایه‎گذار است که کدام گزینه را برای احداث کارخانه انتخاب کند.

وی گفت: این قول را می‌دهیم که در شش ماه دوم سال و با آغاز اجرای پروژه جلسات مربوط به این کارخانه لاستیک‎سازی را به صورت هفتگی یا ۱۵ روزه برگزار کنیم.

بازوند با تاکید بر حمایت ویژه از احداث کارخانه لاستیک‎سازی، افزود: به طور مستمر با برگزاری جلسات متعدد ضمن رصد روند کار موانع پیش‌روی احداث کارخانه را رفع خواهیم کرد.

انتهای پیام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*