شنبه، ۱۵ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۲

استاندار لرستان گفت: کارخانه لاستیک‎سازی با سرمایه‎گذاری 7000 میلیارد ریالی در استان ساخته می‌شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان،هوشنگ بازوند…

استاندار لرستان گفت: کارخانه لاستیک‎سازی با سرمایه‎گذاری 7000 میلیارد ریالی در استان ساخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان،هوشنگ بازوند در سخنانی با تاکید بر ضرورت حمایت از سرمایه‎گذاران در استان بر ضروت برداشتن موانع پیش‌روی جذب سرمایه‎گذاری تاکید کرد.

وی احداث کارخانه لاستیک‎سازی در استان را به عنوان نقطه شروعی برای توسعه صنعتی لرستان برشمرد و اظهارکرد: این کارخانه در صورت بهره‎برداری می‌تواند نقطه عطفی در توسعه استان باشد.

استاندار لرستان تصریح‌کرد: احداث صنعت لاستیک‎سازی و احیای مجتمع کشت و صنعت لرستان می‌تواند نقطه شروع مجددی در بخش احیای صنعت استان باشد.

بازوند با اشاره به فعالیت‎های انجام شده در حوزه عمران شهری، اضافه‌کرد: احداث مجتمع تجاری مسکونی کیو نقش مهمی در تغییر چهره شهر و بهبود وضعیت مبلمان شهری دارد.

وی با اشاره به احداث این مجتمع در قالب دو برج ۳۰ طبقه، گفت: در فضای این مجتمع فروشگاه‎های بزرگ نیز در نظر گرفته شده است.

استاندار لرستان به مطالعه احداث چهار تقاطع غیر هم‎سطح در خرم‎آباد اشاره کرد و افزود: احداث این تقاطع‌ها نیز در ارتقای مبلمان شهری موثر خواهد بود.

بازوند با اشاره به نقش ارتقاء زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت مبلمان شهری در جذب سرمایه‎گذار، اظهارکرد: امیدواریم احداث این پروژه‌ها چهره خرم‎آباد را تغییر دهد.

وی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات احداث لاستیک‎سازی خرم‎آباد اظهارامیدواری کرد که در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع این مشکلات با همکاری دستگاه‌ها اقدام شود.

استاندارلرستان تصریح‌کرد: اگر بتوانیم نیاز سرمایه‎گذار این طرح را تامین کنیم تا نگرانی بابت تامین زیرساخت‌ها نداشته باشد، اجرای این طرح می‌تواند به عنوان یک الگو و نمونه در کشور مطرح شود.

بازوند با اشاره به پیشنهاد چند گزینه برای محل احداث کارخانه لاستیک‎سازی به سرمایه‎گذار پروژه، اضافه‌کرد: جمع‎بندی در این زمینه به عهده سرمایه‎گذار است که کدام گزینه را برای احداث کارخانه انتخاب کند.

وی گفت: این قول را می‌دهیم که در شش ماه دوم سال و با آغاز اجرای پروژه جلسات مربوط به این کارخانه لاستیک‎سازی را به صورت هفتگی یا ۱۵ روزه برگزار کنیم.

بازوند با تاکید بر حمایت ویژه از احداث کارخانه لاستیک‎سازی، افزود: به طور مستمر با برگزاری جلسات متعدد ضمن رصد روند کار موانع پیش‌روی احداث کارخانه را رفع خواهیم کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *