شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۴

ˈعیسی کلانتریˈ روز شنبه در ˈنشست شورای منطقه ای احیاء دریاچه ارومیهˈ در محل استانداری آذربایجان شرقی در تبریز افزود: نجات دریاچه بدون…

ˈعیسی کلانتریˈ روز شنبه در ˈنشست شورای منطقه ای احیاء دریاچه ارومیهˈ در محل استانداری آذربایجان شرقی در تبریز افزود: نجات دریاچه بدون همراهی و کمک مردم امکانپذیر نیست،اما در دولت قبلی این کار امنیتی شده بود.

وی گفت: رویکرد دولت یازدهم در این خصوص تغییر کرده و اعتقاد بر این داریم که بدون مردم نمی توانیم برای دریاچه ارومیه کاری انجام دهیم.

دبیر ستاد احیاء دریاچه ارومیه در ادامه با اشاره به تشکیل شورای منطقه ای فرهنگی و اجتماعی در سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان اظهارداشت: بر اساس تصمیم ستاد، دستگاههای اجرایی مکلف به انجام وظایف در حیطه این دریاچه هستند و دولت موظف به تامین سخت افزاری و نرم افزاری طرح و ستاد موظف به نظارت و پیگیری است.

کلانتری افزود: بخشهای فنی ستاد در شش ماه گذشته به نتایجی در خصوص نجات دریاچه ارومیه دست یافته اند که اگر اجرا شود دریاچه زودتر از موعد انتظار به سطح اکولوژیک خود خواهد رسید البته در این میان همراهی و همکاری مردم نیاز است.

587/7233

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.