یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۷

به گزارش مهر، گروهی از موتور سواران شهرستان کنگان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر و همچنین ارتحال بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران از شهر…

به گزارش مهر، گروهی از موتور سواران شهرستان کنگان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر و همچنین ارتحال بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران از شهر ساحلی بنک عازم مشهد مقدس شدند تا پس از زیارت حرم مطهر امام رضا(ع)، رهسپار مرقد امام خمینی(ره)شوند.

این گروه 11 نفره موتورسوار با شعار حرم تا حرم در سالروز فتح خرمشهر از شهرستان کنگان عازم این سفر شدند.

حسین دشتی سرپرست این گروه موتور سوار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت، این برنامه برای چهاردهمین سال پیاپی در حال انجام است اما برای دومین سال است که این کاروان موتوری به شکل حرم تا حرم سفر می کند یعنی ابتدا از شهرستان کنگان به سمت مشهد مقدس حرکت می کند و سپس از آنجا به طرف مرقد امام خمینی (ره) رهسپار می شود تا خود را در سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب به تهران برسانند.

وی افزود: پس از برنامه ها و مراسمات خاص 14 خرداد در مرقد امام خمینی (ره) باز خواهیم گشت.

سرپرست این کاروان موتوری بیان کرد: حرکت کاروان موتوری حرم تا حرم به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

دشتی گفت: حمایت این کاروان موتوری بر عهده حوزه مقاومت امام خمینی شهر ساحلی بنک است.

وی یادآور شد: علی‌رغم اینکه متقاضیان زیادی از شهرستان کنگان که عمدتا جوانان هستند برای عضویت در این کاروان موتوری درخواست داده اند ولی بخاطر خطرات و حوادث جاده ای از پذیرفتن و همراهی این عزیزان امتناع کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.