چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۵:۰۲

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع مدیران شهرداری تبریز اظهار داشت: فرصت کوتاه خدمتگزاری و جایگاه خطیر…

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع مدیران شهرداری تبریز اظهار داشت: فرصت کوتاه خدمتگزاری و جایگاه خطیر مسئولیت فراتر از آن است صرف موضوعات حاشیه‌ای شود و در این جهت باید تمامی کارکنان توجه داشته باشند تا از این امر به دور باشند.

وی ادامه داد: اکنون که فضای آرامش و خدمت در مجموعه شهرداری حاکم شده، برخی‌ها در صدد هستند که با مصاحبه‌های تبلیغاتی فضای آرامش و خدمتگزاری موجود را بر هم زنند اما با شناختی که از شخصیت مدیران شهرداری دارم، اطمینان دارم که حتی با وجود داشتن فرصت نیز مدیران شهرداری وارد چنین فضاهای بی‌حاصلی نمی‌شوند.

نجفی افزود: هم اکنون حجم سنگین پروژه‌های عمرانی و برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی، فرصتی برای حاشیه‌پردازی و دامن زدن به جار و جنجال باقی نمی‌گذارد.

وی با تاکید بر این که رضایت شهروندان را بزرگترین آرمان و پاداش خود می‌دانیم، تصریح کرد: عملکرد شهرداری، موضوعی نیست که از دید شهروندان پنهان بماند. مجموعه اقدامات شهرداری، همه روزه در معرض دید و ارزیابی شهروندان است و این شهروندان هستند که باید در خصوص افراد قضاوت کنند.

شهردار تبریز در پایان با بیان که قدردان اقدامات مسئولان گذشته هستیم، گفت: در نخستین روزهای آغاز مسئولیت در شهرداری، سعی کردیم با گردهم‌آوردن شهرداران سابق در قالب «نشست هم‌اندیشی شهرداران پیشین تبریز» حسن نیت خود را در  استفاده از تجارب و راهنمایی‌های شهرداران سابق نشان دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *