سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر، سید عیسی مهدوی عصر سه شنبه در جلسه کار و کارگری شهرستان رشت که در دفتر فرماندار برگزار شد،…

به گزارش خبرنگار مهر، سید عیسی مهدوی عصر سه شنبه در جلسه کار و کارگری شهرستان رشت که در دفتر فرماندار برگزار شد، با تبریک عید غدیر افزود: کارگران همواره در همه صحنه های اسلام و انقلاب حضوری موثر داشته اند و در توسعه و آبادانی کشور نقش ارزنده ای ایفا کرده اند.

وی با بیان اینکه با کارگران باید بر اساس ارزش های متعالی اسلام رفتار شود، اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرموده اند که جامعه کارگری کشور طی هشت سال جنگ تحمیلی با وجدان ملی و مذهبی خود همواره در صف های مقدم جبهه حضوری پر شور داشته اند و این مسئله از ویژگی های ممتاز کارگران است.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه نتیجه کوشش بی وقفه کارگران در تحقق استقلال اقتصادی بی نیازی از دشمنان اسلام و انقلاب است، ادامه داد: خلاقیت، نوآوری و کوشش روز افزون کارگران در تمامی عرصه ها انکارناپذیر است.

وی با تاکید بر اینکه رسیدگی به مسائل و دغدغه های کارگران باید در اولویت باشد، گفت: با حمایت های مادی و معنوی از کارگران تولید رونق می یابد و چرخ های اقتصاد بیش از پیش می چرخد که توجه به این مهم ضرورت دارد.

مهدوی یادآور شد: برای تحقق شعار امسال با عنوان “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” باید با تکیه بر فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی از وابستگی به بیگانگان کاست که این مهم تنها با عزمی راسخ و تلاشی جهادی به وجود می آید.

به گزارش خبرنگار مهر، در این نشست تمامی حاضران به بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای خود برای بهبود وضعیت کار و کارگری در سطح شهرستان پرداختند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.