پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار بوکان روز پنجشنبه در این آیین که در شهرک صنعتی این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: کارگران سرمایه…

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار بوکان روز پنجشنبه در این آیین که در شهرک صنعتی این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: کارگران سرمایه های ملی هر جامعه در عرصه تولید و کار به شمار می روند و نقش مهمی در استقلال اقتصادی هر کشور دارند.

حسن عباسی اضافه کرد: در جامعه اسلامی نیز کار و کارگر از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است.

وی گفت: باید از نیروی کار متعهد و متخصص و جوانان پرانرژی و با نشاط درون کشور به خصوص کارآفرینان، نخبگان، مخترعان و مبتکران نوآورو نواندیش به خوبی بهره برداری کنیم.

عباسی با اشاره به برنامه ریزی درست و هدفمند توسط کارگران و کارفرمایان در امر تولید افزود: یکی از ارکان مهم کارکردن برنامه ریزی درست و اصولی توسط این قشر از جامعه است که این امر نقش مهمی در بهره وری دارد.

وی ادامه داد: ثبات اقتصادی از ضرورتهای جامعه ما بوده و همه مسوولان باید در این راستا تلاش کرده و گام بردارند.

فرماندار بوکان اضافه کرد: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مردم و مسوولان در کنار هم وظیفه دارند که از نیروی کار حمایت کنند و در راستای شکوفا کردن اقتصاد گام بردارند.

وی با اشاره به پدیده شوم قاچاق در جامعه نیز گفت: این پدیده خسارت فراوانی به اقتصاد کشور وارده کرده و باید در جامعه ما برچیده شود.

در این مراسم از 62 کارگر برتر و فعال عرصه تولید شهرستان بوکان تجلیل شد.

11 اردیبهشت ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز کارگر نامگذاری شده است.

7510/584/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.