پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۵۴

به گزارش ایرنا عباس تبرکی روز چهارشنبه درنشست مشترک شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان کنگان افزود: با توجه به لزوم ارتباط با…

به گزارش ایرنا عباس تبرکی روز چهارشنبه درنشست مشترک شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان کنگان افزود: با توجه به لزوم ارتباط با مردم شوراها با نشست مداوم با مردم اقدامات و فعالیت های خود را ارائه دهند.

وی به موضوع تکریم ارباب رجوع در دستگاه های دولتی اشاره کرد و ادامه داد: ادارات و کارمندان با ارباب رجوع برخورد مناسب داشته باشند.

فرماندار کنگان در مورد مشکل آلایندگی بیان کرد: بایستی با راهکار قانونی حقوق مردم در زمینه آلایندگی از شرکت های منطقه اخذ شود.

تبرکی درمورد مشکلات شهرداری ها گفت: لغو قانون ارزش افزوده لطمات زیادی را به شهرداری های سه گانه شهرستان کنگان وارد کرده است.

امام جمعه کنگان گفت: شوراهای اسلامی بکوشند در مدت مسوولیت برای اعتلای فرهنگ ناب دینی و خدمت صادقانه به مردم بهره گیری کنند.

وی از شوراها خواست تا با رعایت عدالت و پشتکار جدی و تکیه بر همگرایی برای رفاه مردم و امیدواری آنها بکوشند.

دراین نشست روسا و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به بیان مشکلات و نیازمندی های شهری و روستایی در حوزه های فرهنگ، عمران، آب و برق، بهداشت و درمان، راه ، کمبود اعتبارات پرداختند. ک/2

7208/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.