یکشنبه، ۱۸ آبان ۹۹ - ۰۷:۱۲
کاشت مو و لیزر مو

کاشت مو و لیزر مو یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی در ایران است. کلینیک‌های بسیاری در شهرهای متفاوتی در ایران، خدمات کاشت و…

کاشت مو و لیزر مو یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی در ایران است. کلینیک‌های بسیاری در شهرهای متفاوتی در ایران، خدمات کاشت و لیرز مو را انجام می‌شود. شهر تبریز نیز، به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ایران، مرکزی مناسب برای کاشت و لیزر مو می‌باشد.‌ خدمات لیزر مو و نیز کاشت مو در تبریز، توسط کلینیک‌های مختلفی انجام می‌گیرد. اما قبل از انتخاب کلینیکی برای کاشت و لیزر مو در تبریز، کمی درباره‌ی کاشت مو و لیزر مو بیشتر بدانید.

لیزر مو چیست و در چه صورتی اثرگذارتر است؟

لیزر مو روشی برای از بین بردن دائمی موهای زائد است که در آن موج قدرتمند لیزر به کمک دستگاه‌های مخصوص باعث از بین رفتن موهای زائد بدن شما می‌شود.

لیزر موهای زائد برای اکثر افراد روشی مناسب می‌باشد. تنها کسانی که موهای بلوند روشن یا سفید دارند، موهایی فاقد رنگدانه، ممکن است جواب خوبی از لیزر نگیرند. دلیل این قضیه هم آن است که موج لیزر رنگدانه‎ها را مورد هدف قرار دهد و اگر موهای شما فاقد رنگدانه باشد، لیزر سخت‌تر قادر به حذف آن است. در حالت کلی پوست‌های روشن با موهای تیره بهترین کاندید برای لیزر مو هستند. از این رو تعداد جلسات مورد نیاز برای افراد متفاوت است. معمولاً ۵تا۱۲ جلسه برای دست یابی به نتیجه دلخواه زمان لازم است. با این حال، برای مشخص کردن پاسخ دقیق اینکه آیا شما سریع‌تر اثر لیزر را خواهید دید یا خیر، بهتر است به متخصصان و مشاوران در این زمینه مراجعه کنید.

کاشت مو و لیزر مو

کاشت مو و لیزر مو

کاشت مو چیست و کدام نوع آن مؤثرتر است؟

کاشت یا پیوند مو در واقع مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌ها برای برداشت ریشه‌ی مو از پشت سر و یا قسمت‌های دیگر بدن و انتقال آن به قسمت‌های خالی سر است. عمل کاشت یا پیوند مو معمولاً عمل سازگاری بوده و در همان بار اول جواب می‌دهد. کاشت مو به 3 روش مختلف FIT، FUT و SFIT انجام می‌گیرد. در زیر هر سه روش را به صورت مختصر توضیح داده‌ایم:

روش FUT:

FUT از قدیمی‌ترین روش‌ کاشت مو در جهان است. در این روش، که در سال‌های ابتدایی بسیار شاهد آن بودیم، برداشت مو به صورت نواری انجام شده و بر روی پوست سر به بخیه‌زنی انجام می‌گیرد. در حال حاضر در این روش به دلیل سختی‌های موجود معمولاً ترجیح داده نمی‌شود.

روش FIT:

روش FIT راحت‌تر از روش FUT است. اما از آن جایی که موفقیت این روش به حضور جراحی با مهارت و تجربه‌ی بسیار بالا نیاز دارد. این روش نیز  به دلیل اینکه در واقع جراحی آن چندان هم ساده نبوده و بسیار زمانبر است، چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

روش SFIT:

روش SFIT جدیدترین روش کاشت مو در جهان است. یکی از مزایای اصلی این روش، عدم نیاز به بیهوشی هنگام جراحی است. عمل کاشت مو به روش SFIT عملی سرپایی و بسیار ساده‌تر است. همچنین مو در نتیجه این روش بیشتر از دو روش دیگر می‌باشد. روش SFIT از جدیدترین متدهای کاشت مو است که در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

حال که آشنایی با لیرز مو و کاشت مو پیدا کردید، باید بهتر است به دنبال شناخت کلینیک‌هایی معتبر در زمینه کاشت و یا لیزر مو در تبریز باشید. کلینیک‌های معتبر در زمینه لیزر مو و کاشت مو در تبریز و یا هر شهر دیگر، کلینیک‌هایی هستند که در کنار بهره‌مندی از وجود متخصصان متبحر در زمینه کاشت و یا لیزر مو، از دستگاه‎ها و متدهای به‌روز نیز برخوردار هستند. از آن جایی که خدمات کاشت مو در تبریز توسط کلینیک‌های مختلفی صورت می‌گیرد، اگر قصد انجام عمل کاشت مو را دارید، حتماً دقت کنید که کلینیک مدنظرتان مجهز به آخرین متدها باشد. برای دریافت بهترین خدمات لیزر مو در تبریز نیز توصیه ما به شما این است که به سراغ کلینیک‌هایی با دستگاه جدید و مشاوران و متخصصان ماهر بروید. اگر برای لیزر مو در تبریز اقدام می‌کنید، حتماً به جدید بودن دستگاه‌های لیزر نیز دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *