شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۳:۳۷

فرماندار اندیمشک گفت: کامیون‌های عراقی همواره از محور اندیمشک در حال تردد هستند که این مساله مشکلاتی را برای جاده‌ها و زیرساخت‌های شهرستان…

فرماندار اندیمشک گفت: کامیون‌های عراقی همواره از محور اندیمشک در حال تردد هستند که این مساله مشکلاتی را برای جاده‌ها و زیرساخت‌های شهرستان ایجاد می‌کند.

حمید گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه‌ خوزستان، با بیان این‌که مشخص نیست متولی و مسئول رسیدگی به این مشکل در استان چه کسی است؟ افزود: در چند هفته اخیر 4 دستگاه کامیون عراقی در مسیر و جاده اندیمشک آتش گرفته‌اند و باید خدا را شکر کرد که این خودروها با اتوبوس مسافربری برخورد نداشته‌اند.

وی افزود: تردد این خودروها در اندیمشک به‌ویژه از محور حسینیه تا اندیمشک زیاد است و انتظار داریم در این زمینه توسط مسوولان متولی تمهیداتی اندیشیده شود که فعلا کسی جوابگوی ما نیست.

گودرزی افزود: امروز نیز یک کامیون عراقی با پل روگذر سد دز برخورد کرد و آتش گرفت که این مساله خسارت یک میلیارد تومانی را برای ما در پی داشت.

فرماندار اندیمشک گفت: بر اثر تردد و حوادث ناشی از این کامیون‌ها، آسفالت، جاده‌ها و حتی زمین‌های کشاورزی ما آسیب دیده است که چنانچه مسوولان استانی اقدامی موثر در زمینه کامیون‌های عراقی انجام ندهند، خودمان اقداماتی را در شهرستان انجام خواهیم داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *