دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۴۸

نام فابيو کاناوارو که اکنون به عنوان مفسر تلويزيوني جام جهاني در برزيل به سر مي‌برد بارها در ارتباط با باشگاه رئال مادريد…

نام فابيو کاناوارو که اکنون به عنوان مفسر تلويزيوني جام جهاني در برزيل به سر مي‌برد بارها در ارتباط با باشگاه رئال مادريد به گوش رسيده است.

به نقل از فارس، جاي خالي زين الدين زيدان که اکنون هدايت تيم دوم رئال را به دست گرفته بايد پر شود. به همين دليل فابيو کاناوارو در اين زمينه اعلام کرده منتظر تماس تلفني کارلو آنچلوتي است.

وي در اين زمينه گفت: در رسانه‌ها خواندم که نام من نيز در بين کساني است که براي حضور در رئال مادريد به عنوان دستيار مورد توجه قرار گرفته‌اند. در حقيقت چيز ديگري در اين خصوص نمي‌دانم. همه مي‌دانند که من رابطه بسيار خوبي با کارلو آنچلوتي دارم و سه سال بسيار خوب را هم در رئال گذرانده‌ام. دوره‌هاي مربيگري را گذرانده و دوست دارم وارد اين عرصه شوم.

کاناوارو در ادامه افزود: تجربه کوتاهي به عنوان دستيار مربي در دبي دارم. فشار زيادي روي ما نبود اما دوره خيلي خوبي بود. اکنون بازي‌ها را به عنوان يک مربي تماشا مي‌کنم نه به عنوان کسي که پيشتر بازيکن فوتبال بوده است. اين يک قدم کوتاه براي من خواهد بود. اگر آنچلوتي با من تماس بگيرد، بدون شک به تيم او مي‌روم.


googlereader
googleplus
stumbleupon
digg
cloob
twitter
facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.