یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، خسوس کاندلاس بعد از شکست تیم فوتسال ایران برابر ژاپن در فینال مسابقات جام ملت‌های آسیا و ناکامی در…

به گزارش خبرنگار مهر، خسوس کاندلاس بعد از شکست تیم فوتسال ایران برابر ژاپن در فینال مسابقات جام ملت‌های آسیا و ناکامی در به دست آوردن عنوان قهرمانی این مسابقات، اظهار کرد: باید به ژاپن تبریک بگویم ولی بعضی مواقع مثل حالا نتیجه و امتیاز بی رحمانه است. به نظرم در لحظات مهم بازی ما شانس گلزنی داشتیم.

وی با تمجید از عملکرد دروازه‌بان ژاپن، افزود: اینجا باید عملکرد دروازه‌بان ژاپن را یادآوری کنم. او امروز خیلی خوب بود و این به معنای این بود که ژاپن می‌توانست در بازی باقی بماند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: ما قبل از باز برنامه داشتیم تا به اهدافمان برسیم و بر یک سوم زمین حریف مسلط باشیم ولی مسئله این است که ما شرایط مسابقات قبل را که در آن خیلی زود به گل می‌رسیدیم، نداشتیم.

کاندلاس گفت: مشکل توپ بود که وارد دروازه نشد. فکر می‌کنم که ما بهترین تیم در طول جام ملت‌های آسیا بودیم ولی این مسئله در بازی فینال رخ نداد (خودش را نشان نداد).

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پایان تاکید کرد: در نیمه اول وقت‌های اضافه ما بازی خودمان را انجام دادیم و حتی گل هم به ثمر رساندیم ولی در نیمه دوم وقت‌های اضافی، ژاپن گل زد و ما حتی با وجود پاور پلی (پنج نفره کردن بازی) نتوانستیم فرصت‌های کافی برای گرفتن نتیجه به دست بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.