یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۲

 نوانکوو کانو معتقد است نيجريه در صورتي که مقابل فرانسه از تاکتيک‌هايي که در بازي با آرژانتين استفاده کرد، استفاده کند، مي‌تواند فرانسه…

 نوانکوو کانو معتقد است نيجريه در صورتي که مقابل فرانسه از تاکتيک‌هايي که در بازي با آرژانتين استفاده کرد، استفاده کند، مي‌تواند فرانسه را شگفت‌زده کند.

نماينده آفريقا در مرحله گروهي با نتيجه 3 بر 2 مقابل آرژانتين شکست خورد و به عنوان تيم دوم گروه F به مرحله يک‌هشتم نهايي صعود کرد تا با راهيابي به جمع هشت تيم برتر مقابل فرانسه قرار بگيرد.

مهاجم سابق آرسنال و اينترميلان که 80 بازي ملي با نيجريه در کارنامه دارد، بر اين باور است که سرعت شاگردان استفن کشي در ضد حملات براي شکست فرانسه کافي است و به مشکلات تيم ملي فوتبال آرژانتين مقابل عقاب‌ها اشاره کرد.

وي اظهار داشت: من مي‌دانم که مي‌توانيم فرانسه را شکست دهيم. اگر همانطوري بازي کنيم که عقاب‌ها مقابل نيجريه بازي کردند؛ يعني دفاع کنيم و در ضد حملات به سمت دروازه‌ آنها حمله کنيم، مي‌توانيم فرانسه را شکست دهيم.

کانو ادامه داد: مي‌دانيم که فرانسه تيمي سرعتي است. آنها دوست دارند با تعداد زياد حمله کنند اما با پيشرفت بازيکنان ما در حين مسابقات، مي‌توانيم اکنون هر تيمي را شکست دهيم.

بازيکن سابق تيم ملي فوتبال نيجريه خاطرنشان کرد: حتي فرانسه هم از بازيکنان ما خواهد ترسيد زيرا ما هم بازيکنان سريعي مانند امانوئل امنيکه، احمد موسي و ويکتور موزز داريم.

وي اضافه کرد: براي اين مسابقه آماده خواهيم بود و مي‌دانم که نيجريه پيروز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *