جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۰۱:۳۱

سلامت نیوز: سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: با نفوذ جریانات خنک شمالی که به تدریج وارد آسمان شمال کشور می شود، با کاهش…

سلامت نیوز: سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: با نفوذ جریانات خنک شمالی که به تدریج وارد آسمان شمال کشور می شود، با کاهش محسوس دما در سواحل و مناطق شمالی کشور بارش باران و در ارتفاعات همراه با رعد و برق در این مناطق دور از انتظار نیست.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، سازمان هواشناسی تصریح کرده است با نفوذ این جریانات خنک شمالی دریای خزر نیز از روز شنبه مواجی خواهد بود و به تدریج از بارش های باران در این مناطق طی روزهای آینده کاسته می شود، اما هوای خنک با تغییرات کمی تا اواخر هفته آینده ماندگار خواهد بود.
همچنین در ساعات بعد از ظهر روز شنبه در برخی نقاط شمال غرب کشور، ارتفاعات زاگرس مرکزی، غرب استان فارس و استان های بوشهر و هرمزگان رگبار باران پیش بینی می شود که در برخی مناطق شمال غرب و استان هرمزگان احتمال وقوع رعد و برق نیز وجود دارد.

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در خصوص هوای امروز تهران نیز به خبرنگار ایرنا، گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به حدود 29 درجه بالای صفر رسیده است، رطوبت نسبی هوا حدود 18 درصد و کمینه و بیشینه امروز هوای تهران با آسمانی صاف و کمی ابری بین 24 تا 35 درجه خواهد بود.
احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای تهران فردا ( شنبه ) بین 25 تا 35 درجه بالای صفر خواهد بود و نقشه های هواشناسی نشان می دهند، آسمان تهران نیز در این روز به تدریج ابری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.