سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۱۱:۳۶

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا از کاهش 32 درصدی وقوع انواع سرقت در شهریورماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال قبل در این…

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا از کاهش 32 درصدی وقوع انواع سرقت در شهریورماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، سرهنگ کاظم دهقانی گفت: با تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس در شهریور ماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال قبل کاهش در وقوع سرقت در حالی بوده است که میزان ورود مسافر به این شهرستان افزایش قابل توجهی دارد.

فرمانده انتظامی جلفا با اشاره به عزم جدی پلیس در کشف سرقت‌های انجام شده، ادامه داد: با تلاش عوامل پلیس، به خصوص پلیس آگاهی در شش ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در زمینه‌ی کشف با افزایش 65 درصدی انواع سرقت مواجهیم و این مسئله موید همت مضاعف پلیس شهرستان در مبارزه با پدیده شوم سرقت است.

دهقانی گفت: اگر همکاری مردم با پلیس از طریق تلفن 110 نبود ما نمی‌توانستیم به این موفقیت در عرصه نظم و امنیت دست یابیم و پلیس کماکان با این شماره تلفن به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات در همه زمینه‌ها بوده و در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی خود را عاری از اشکال و انتقاد نمی‌داند و با شماره 197 در تمام ساعات شبانه‌روز، جهت نظارت بر عملکرد پلیس اعم از انتقاد، پیشنهاد و تقدیر از ناجا در خدمت مردم است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *