چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۲

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، رضا امینی در همایش مشترک سازمان تأمین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که…

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، رضا امینی در همایش مشترک سازمان تأمین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با هدف ایجاد رویه و هم افزایی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار شد، افزود: این سازمان با حرکت شتابنده ای بازسازی تمام حوزه ها را انجام داده، این در حالی است که خدمت به مردم در سازمان تأمین اجتماعی شتاب گرفته است.

وی ادامه داد: اصلاح قوانین ویران کننده در سال های گذشته و حل مشکلات فیمابین در تمام تصمیمات این همایش لحاظ شده است.

وی اظهار داشت: حرکت عظیم در بخش فناوری اطلاعات و ارسال 200 هزار لیست اینترنتی توسط کارفرمایان موجب صرفه جویی مبالغ میلیاردی در سازمان تأمین اجتماعی شده است.

وی رضایتمندی مجامع کارگری و کارفرمایی و تحولات عظیم فرهنگی را از دیگر اقدامات اخیر این سازمان برشمرد و گفت: ایجاد همدلی و وحدت و اعتماد بین مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و کارکنان، نشان از درایت و هوشمندی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارد که مدیرعاملی از بدنه سازمان تأمین اجتماعی انتخاب کرده است.

مدیرکل امور استان های سازمان تأمین اجتماعی افزود: پرداخت عیدی پیش از موعد بازنشستگان در بهمن ماه سال گذشته و تسویه حساب با تمام مراکز طرف قرارداد تأمین اجتماعی از دیگر اقدامات مدیریت سازمان بوده که طی سال های گذشته بی نظیر بوده است.

اقتصام(3)9123**1558

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.