دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۰۲:۰۳

مدیرعامل شرکت تولیدی جوجه یک‌روزه باغملک گفت: واحدهای مرغداری گوشتی در سه ماهه اخیر هر قطعه جوجه را با قیمت 750 تومان خریداری…

مدیرعامل شرکت تولیدی جوجه یک‌روزه باغملک گفت: واحدهای مرغداری گوشتی در سه ماهه اخیر هر قطعه جوجه را با قیمت 750 تومان خریداری کرده‌اند، در حالی که قیمت آن در 3 ماهه اول امسال حدود 1500 تومان بود؛ ‌یعنی قیمت فروش هر قطعه جوجه در 3 ماه اخیر نسبت به 3 ماهه اول سال 50 درصد کاهش یافته است.

صفدر پیرمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)– منطقه‌خوزستان- اظهارکرد: قیمت فروش هر قطعه جوجه یک‌روزه در این کارخانه در ماه‌های تیر، مرداد و شهریور نسبت به ماه‌های مشابه سال‌گذشته و 3 ماهه نخست امسال 700 تا 800 تومان کاهش یافته است.

پیرمرادی تصریح‌ کرد: ‌میزان تولید ما بالا بوده اما تقاضای جوجه از سوی واحدهای مرغداری گوشتی کم بوده است؛ زیرا واحدهای مرغداری گوشتی نیز در 2 سال‌ گذشته به ازای هر مرغ تولیدی 700 تا 800 تومان متضرر شده‌اند.

پیرمرادی گفت: در 6 ماهه امسال 8 میلیون 400 هزار قطعه جوجه یک روزه در این کارخانه تولید شده و در هر ماه میزان جوجه‌ریزی به صورت متوسط یک میلیون و 400 قطعه بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.