چهارشنبه، ۱۲ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۲

شهردار محمدشهر گفت: مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در اولویت برنامه‌های شهرداری و شورای شهر محمد شهر قرار دارد. به گزارش خبرنگار…

شهردار محمدشهر گفت: مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در اولویت برنامه‌های شهرداری و شورای شهر محمد شهر قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدحسین شیخیانی در مراسم افتتاحیه سالن فرهنگی- ورزشی محمدشهر کرج که با حضور استاندار البرز، فرماندار کرج و امام جمعه محمدشهر برگزار شد، طی سخنانی اظهارداشت: امروز چهار پروژه عمرانی – خدماتی با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان در محمد شهر کرج به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: پروژه سالن فرهنگی- ورزشی فجر یکی از مهم‌ترین این پروژه‌هاست که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

این مقام مسئول افتتاح پروژه‌های مذکور را گامی مثبت در جهت خدمت رسانی به مردم محمدشهر دانست و گفت: مردم از مسئولان انتظار خدمت رسانی دارند لذا مسئولان باید با تمام توان خود در این عرصه گام بردارند و مشکلات مردم را مرتفع سازند.

شیخیانی همچنین بر مسئولیت پذیری مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان تاکید کرد و افزود: مسئولیت یک وظیفه الهی است، اگر امروز فردی در جایگاه مسئولیت قرار گرفته است باید تلاش کند و به وظیفه خطیر خود جامه عمل بپوشاند.

شهردار کرج در ادامه از اقدامات دولت تدبیر و امید سخن به میان آورد و گفت: خوشبختانه دولت یازدهم در یک سال فعالیت خود توانسته کشور را به ثبات نسبی برساند و گام‌های موثری در حوزه کاهش تورم و بهبود روابط بین المللی بردارد.

وی ابراز داشت: آرامش و امنیت امروز جامعه نتیجه برنامه ریزی مدیران آگاه و دلسوز دولت یازدهم است، مدیرانی که با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری برای پیشبرد شعارهای دولت تلاش می کنند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات محمدشهر اشاره کرد و افزود: کمبود فضای آموزشی، امکانات بهداشتی و درمانی، تامین آب شرب و عدم وجود کمربندی از مهم‌ترین مشکلاتی است که مردم محمد شهر را رنج می دهد.

شیخیانی رفع مشکلات مردم محمدشهر را در گرو همکاری مسئولان استانی دانست و گفت: از مسئولان استانی انتظار داریم که در راستای رفع این مشکلات گام بردارند تا زمینه رضایت هرچه بیشتر مردم فراهم شود.

شهردار محمدشهر در پایان سخنان خود از اقدامات شهرداری در شش ماهه اخیر سخن به میان آورد و ابراز داشت: عدم بازرسی دقیق و کارشناسانه رشد ساخت و سازهای غیرمجاز در محمدشهر را دوچندان کرده بود که این معضل با همکاری شهرداری و شورای شهر به میزان 95 درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *