شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۹

 جوزف يوبو از اينکه به همراه تيم ملي فوتبال نيجريه در رقابت‌هاي جام‌جهاني حضور دارد، خوشحال است زيرا مصدوميت‌هاي اخير شرکت وي در…

 جوزف يوبو از اينکه به همراه تيم ملي فوتبال نيجريه در رقابت‌هاي جام‌جهاني حضور دارد، خوشحال است زيرا مصدوميت‌هاي اخير شرکت وي در جام‌جهاني را با ترديد روبرو کرده بود.

به گزارشش فارس، مدافع تيم ملي نيجريه که سومين حضورش در رقابت‌هاي جام‌جهاني را تجربه مي‌کند، تأييد کرد که از حضورش در اين مسابقات اطمينان نداشته است. اين بازيکن 33 ساله در نيم‌فصل دوم سال گذشته از فنرباغچه به صورت قرضي به نورويچ سيتي پيوست و مشکلات زيادي با مصدوميت از ناحيه ساق پا داشت.

يوبو در سه ماه تنها در هشت مسابقه براي نورويچ به ميدان رفت. وي در اين باره اظهار داشت: اين سومين جام‌جهاني من خواهد بود و من تا کنون آماده نبودم، بنابراين خوشحالم که اکنون آماده هستم و اين لذت زيادي به من مي‌دهد. مدتي به خاطر مصدوميتم ترديد داشتم که به جام‌جهاني برسم اما اکنون اينجا هستم و براي بازي کردن آماده‌ام.

کاپيتان تيم ملي فوتبال نيجريه که نزديک به 100 بازي ملي در کارنامه دارد، ادامه داد: هر اتفاق ديگري که بعد از بازي در جام‌جهاني رخ دهد، يک امتياز ويژه است. هدف اصلي من بازي براي نيجريه و داشتن عملکرد خوب در تيم ملي است و اگر به هر موفقيتي برسم، هيجان‌انگيز و ويژه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.