یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۷:۳۶

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رمضانی معاون فرهنگی انتشارات سروش گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان دو عنوان کتاب فاخر با موضوع ماه…

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رمضانی معاون فرهنگی انتشارات سروش گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان دو عنوان کتاب فاخر با موضوع ماه مبارک رمضان از سوی انتشارات سروش منتشر می‌شود.

وی با اعلام این خبر افزود: این دو عنوان، کتابهای “ضیافت حقیقی” اثر استاد آیت الله محمد شجاعی و “صفای رمضان” مجموعه گفتگوهای دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی که به ماه مبارک رمضان با نگاهی بر نهج البلاغه پرداخته است.

وی افزود: کتاب “ضیافت حقیقی” متن مکتوبِ مجموعه برنامه‌های پخش شده رادیویی آیت الله استاد محمد شجاعی” در رادیو قرآن است و به موضوعات معنای عبودیت، شرایط روزه صحیح، ظاهر و باطن روزه، تذکراتی در باب تلاوت قرآن، درک شب‌های قدر و عید فطر می‌پردازد.

رمضانی افزود: کتاب”صفای رمضان” نیز حاصل گفتگوهای دکتر ابراهیمی دینانی در برنامه معرفت شبکه چهارم سیما در موضوع ماه مبارک رمضان است و به موضوعات رابطه علم و عبادت، سوره قدر، رابطه شب قدر و ولایت حضرت علی(ع)، نقش روابط اجتماعی و حق‌الناس در تعالی شب‌های قدر و موضوع وابستگی و وارستگی می‌پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *