شنبه، ۲۸ مرداد ۹۶ - ۰۸:۳۱
کتانی جدید نایک HyperAdapt 1.0

کتانی جدید نایک که بعد از پوشیدن بندش بسته می شود این روزها با نام HyperAdapt 1.0 معرفی و البته مورد توجه خاص…

کتانی جدید نایک که بعد از پوشیدن بندش بسته می شود این روزها با نام HyperAdapt 1.0 معرفی و البته مورد توجه خاص ورزشکاران و به ویژه کاربران شبکه های اجتماعی نیز قرار گرفته است چرا که بستن بند کفش برای اغلب افراد یک کار سخت و اضافه است و همیشه آرزو داشته‌ایم کفش‌های بندی زیبایی داشته باشیم که خودش بندهایش را ببندد؛ این آرزو اکنون با صرف هزینه‌ای سرسام‌آور توسط شرکت نایک در دسترس قرار گرفته است. در ادامه برای مشاهده تصاویر و ویدیویی از این کفش با میهن همراه شوید.

جدیدترین مدل کتانی‌های نایک که توری و دارای زیره فوق مدرن هستند، وقتی در پای صاحبش قرار بگیرد، خودش را هماهنگ و هم‌اندازه با پای او می‌کند و در واقع بندهایش را می‌بندد.

کتانی جدید نایک که HyperAdapt 1.0 نام دارد، مدتی‌ است که در اینترنت سوژه شایعات مختلفی شده و قیمت آن تا ۱۰۰۰ دلار نیز برآورد شده بود اما اعلام رسمی نایک این شایعات را نقش برآب کرد. قیمت اعلام شده برای فروش یک‌جفت هایپراداپت، ۷۲۰ دلار اعلام شده است.

کتانی جدید نایک که بعد از پوشیدن چالش بستن بند را حل کرده است طبق اطلاع رسانی سایت رسمی کمپانی نایک از ۲۹ نوامبر (۹ آذر ۹۵) برای مشتریان ویژه نایک در شبکه نایک پلاس قابل خرید است و از دو روز بعد از آن نیز تعداد محدودی از این کتانی در دو فروشگاه در نیویورک برای عموم عرضه می‌شود.

این عرضه‌های محدود پس از آن، هفته به هفته در شعبه‌های برگزیده نایک ادامه می‌یابد تا اینکه بالاخره این کتانی‌های خارق‌العاده به تولید انبوه برسد. علیرغم قیمت سرسام‌آور این کتانی، برآورد می‌شود ویژگی بسته شدن خودکار آن در کنار کف فوق مدرنش موجب استقبال عمومی از آن شود اما نایک هیچ مشخصات دیگری از جمله وزن و رنگ‌های عرضه اعلام نکرده است.

علاقه‌مندان به این برند می‌توانند برا خرید این کتانی خاص به وب‌سایت نایک پلاس مراجعه کنند.

[highlight]منبع[/highlight]   engadget

2 دیدگاه برای “کتانی جدید نایک که چالش بستن بند را حل کرده است + ویدیو”

  1. خان زاده گفت:

    آخی راحت شدیم البته سال دیگه میاد توی بازار ایران

  2. مقامی گفت:

    یعنی دیگه خم نمیشیم که بند کفشمونو ببندیم چه خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *