سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۷

روزنامه ایران: 29خردادماه سال جاری خانم دکتری به شعبه بازپرسی دادسرای منیریه رفت و از مرد مغازه‌داری به خاطر توهین و کتک‌کاری شکایت…

روزنامه ایران: 29خردادماه سال جاری خانم دکتری به شعبه بازپرسی دادسرای منیریه رفت و از مرد مغازه‌داری به خاطر توهین و کتک‌کاری شکایت کرد.

این دندانپزشک وقتی در برابر بازپرس پرونده ایستاد، گفت: ساعت 7 عصر دیروز برای خرید از خانه بیرون رفتم، وقتی در پیاده‌رو خیابان ولیعصر در حال قدم زدن بودم، چشمم به گربه‌ای افتاد که صورتش خون‌آلود بوده و جلوی مغازه‌ای افتاده بود، خیلی ناراحت شدم.

 این موضوع باعث شد وارد مغازه شوم تا بپرسم چه اتفاقی برای حیوان زبان بسته افتاده است.  مرد مغازه‌دار به من گفت خودرویی گربه را زیر گرفته و دستش شکسته است. خواستم گربه را به دامپزشکی ببرم. آن مرد با بی‌ادبی گفت من به گربه دست نمی‌زنم و وقتی اعتراضم را دید به ناسزاگویی پرداخت.  همان لحظه وجدانم ناراحت بود و از شاگرد مرد مغازه‌دار خواستم جعبه‌ای بدهد تا گربه را داخل آن بگذارم و به سازمان حمایت از حیوانات تحویل بدهم. ناگهان شاگرد مغازه‌ به من حمله‌ور شد و مرا به باد کتک گرفت. حالا از مرد مغازه‌دار و شاگردش به خاطر توهین و کتک‌کاری شکایت دارم.

با ادعاهای این خانم دکتر، مرد مغازه‌دار و شاگردش به دادسرا احضار شدند. مرد مغازه‌دار در بازجویی‌ها گفت: روز حادثه این خانم دکتر از جلوی مغازه‌ام در حال عبور بود که با دیدن گربه زخمی ایستاد و خواست گربه را به دامپزشکی ببرم اما من نتوانستم و گفتم کار دارم که ناگهان این زن به من گفت اگر خودت دستت بشکند دکتر نمی‌روی! و بعد توهین کرد.

بر سر همین موضوع بین ما مشاجره لفظی درگرفت و شاگردم که از آن روز به بعد مغازه را ترک کرده و فراری است به این زن حمله‌ور شد.

بنابر این گزارش، بازپرس پرونده مرد مغازه‌دار را به خاطر توهین با قرار وثیقه بازداشت کرد که وی با سپردن وثیقه آزاد شد و تحقیقات برای دستگیری شاگرد فراری ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.