شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۵۵

به گزارش مشرق، سایت معتبر دیلی میل امروز عکسی را منتشر کرده که درآن بازیکنان تیم ملی انگلیس، با لباس های یکدست جلوی…

به گزارش مشرق، سایت معتبر دیلی میل امروز عکسی را منتشر کرده که درآن بازیکنان تیم ملی انگلیس، با لباس های یکدست جلوی دوربین رفته اند. هاجسون اخیرا گفته بود، در روز دوازدهم می (ده روز دیگر) ترکیب تیم ملی انگلیس را معرفی می کند و انتشار این عکس زودتر ازهاجسون نفرات احتمالی “سه شیر ها” در جام جهانی را مشخص می کند.

کت و شلوار جام جهانی پرو شد +تصاویر
نکته ی جالب این ترکیب، حضور اشلی کول، بازیکن تیم چلسی است که به نظر می رسید هاجسون می تواند، گزینه ی بهتری را به جای او انتخاب کند.

طراحی لباس های فوق بر عهده ی “مارکس و اسپنسر”، طراح معروف مد انگلیسی بوده و بازیکنان تیم انگلیس، در این رقابت ها از کت و شلوارهای فوق استفاده خواهند کرد.

در یک آلبوم ویژه که توسط مجله ی مد GQ منتشر شده است، 12 کاندیدای احتمالی برای حضور در تیم ملی انگلستان معرفی شده اند. این کت و شلوار با قیمت 199 پوند از فروشگاه ها قابل خریداری است.

در کنار جرارد، لیتون بینز و گری کهیل قرار دارند و به نظر می رسد در ترکیب 23 نفره ی تیم روی هاجسون قرار داشته باشند.

کت و شلوار جام جهانی پرو شد +تصاویر
در حالی که نگرانی هایی از عدم حضور اشلی کول، در ترکیب تیم مورینیو وجود داشت و به نظر می رسید این بازیکن در جام جهانی 2014 غایب باشد، کول 33 ساله هم در ترکیب احتمالی قرار گرفته است. ظهور لوک شاو، بازیکن جوان و آینده دار تیم ساوتهمپون، احتمال دعوت از کول برای تیم ملی را کم کرده بود؛ اما عملکرد عالی او در هفته های اخیر و همچنین تجربه ی بالای او ممکن است، عامل دعوت او به تیم ملی شود.

جان رودی، دروازه بان نوریچ، هم در این ترکیب حضور دارد، که تیمش خطر سقوط به دسته ی دوم را حس می کند. حضور بن فاستر و فریزر فاستر در کنار جو هارت هم در این عکس خودنمایی می کند.

کت و شلوار جام جهانی پرو شد +تصاویر

ریکی لمبرت، که در رقابت های این فصل لیگ برتر 11 گل به ثمر رسانده نیز در این ترکیب قرار دارد و اندی کرول هم می تواند بخشی از ترکیب روی هاجسون برای جام جهانی 2014 باشد.

منبع: فیفا دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.