جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۹

رییس واحد کشف قاچاق سازمان صنعت و تجارت خوزستان گفت: بیشترین کشفیات کالای قاچاق در 6 ماهه امسال مربوط به شهرهای اهواز، اندیمشک…

رییس واحد کشف قاچاق سازمان صنعت و تجارت خوزستان گفت: بیشترین کشفیات کالای قاچاق در 6 ماهه امسال مربوط به شهرهای اهواز، اندیمشک و بهبهان بوده است.

محمدرضا شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه‌خوزستان، اظهار کرد: در مجموع با توجه به کشفیات و بازرسی‌های انجام شده برای 57 متخلف، پرونده تشکیل و این پرونده‌ها به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده‌اند. ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده بیش از 4 میلیارد ریال بوده است.

وی تصریح‌کرد: 23 پرونده از این پرونده‌ها مربوط به کالاهای طرح بارکد 2 بعدی شامل لوازم آرایشی، بهداشتی، کولر، تلویزیون ال سی دی، باطری خودرو و غیره می‌شود که تعداد کشفیات این بخش 12 هزار و 156 نوع کالا بوده است.

شریفی بیان کرد: 29 پرونده مربوط به کالاهای دخانی بوده است که در این زمینه 366 هزار و 560 پاکت سیگار و 85 کیلوگرم تنباکوی معسل کشف شده و بیشترین پرونده‌ها و کشفیات به دخانیات اختصاص داشته است. همچنین 3 پرونده مربوط به قاچاق سوخت بوده که در این زمینه 488 هزار 550 لیتر سوخت قاچاق کشف شده است.

شریفی گفت: 212 پرونده دیگر نیز منجر به ضبط کالا شد که ارزش این کالاها نزدیک به 54 میلیون تومان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *