جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۹

رییس واحد کشف قاچاق سازمان صنعت و تجارت خوزستان گفت: بیشترین کشفیات کالای قاچاق در 6 ماهه امسال مربوط به شهرهای اهواز، اندیمشک…

رییس واحد کشف قاچاق سازمان صنعت و تجارت خوزستان گفت: بیشترین کشفیات کالای قاچاق در 6 ماهه امسال مربوط به شهرهای اهواز، اندیمشک و بهبهان بوده است.

محمدرضا شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه‌خوزستان، اظهار کرد: در مجموع با توجه به کشفیات و بازرسی‌های انجام شده برای 57 متخلف، پرونده تشکیل و این پرونده‌ها به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده‌اند. ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده بیش از 4 میلیارد ریال بوده است.

وی تصریح‌کرد: 23 پرونده از این پرونده‌ها مربوط به کالاهای طرح بارکد 2 بعدی شامل لوازم آرایشی، بهداشتی، کولر، تلویزیون ال سی دی، باطری خودرو و غیره می‌شود که تعداد کشفیات این بخش 12 هزار و 156 نوع کالا بوده است.

شریفی بیان کرد: 29 پرونده مربوط به کالاهای دخانی بوده است که در این زمینه 366 هزار و 560 پاکت سیگار و 85 کیلوگرم تنباکوی معسل کشف شده و بیشترین پرونده‌ها و کشفیات به دخانیات اختصاص داشته است. همچنین 3 پرونده مربوط به قاچاق سوخت بوده که در این زمینه 488 هزار 550 لیتر سوخت قاچاق کشف شده است.

شریفی گفت: 212 پرونده دیگر نیز منجر به ضبط کالا شد که ارزش این کالاها نزدیک به 54 میلیون تومان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.