پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۹ - ۱۰:۱۴
کراس اوور الکتریکی کیا

کراس اوور الکتریکی کیا خودروی جدید این کمپانی بی نظیر است که تا سال 2021 عرضه خواهد شد. در ادامه نگاهی به تصاویر…

کراس اوور الکتریکی کیا خودروی جدید این کمپانی بی نظیر است که تا سال 2021 عرضه خواهد شد. در ادامه نگاهی به تصاویر مفهومی از این خودرو خواهیم داشت.

کیا سال آینده با معرفی یک کراس اوور پرچم‌دار جدید اقدام به گسترش سبد محصولات الکتریکی خود خواهد کرد. این خودروی جدید که در قامت کانسپت Imagine پیش‌نمایش شده هم‌اکنون در داخل کارخانه با کد CV شناخته می‌شود. اتو اکسپرس می‌گوید این پرچم‌دار الکتریکی از نظر شتاب گیری در خط مستقیم اکثر سوپرکارها را شکست خواهد داد.

این نشریه بریتانیایی به برخی ویژگی‌های بسیار قابل‌توجه محصول جدید کیا همچون شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت زیر 3 ثانیه و زمان شارژ دوباره زیر 20 دقیقه و برد حدود 480 کیلومتری اشاره کرده است.

کراس اوور بدون آلایندگی کیا که از مزیت همکاری با ریماک سود خواهد برد بر پایه پلتفرم ماژولار E-GMP شکل می‌گیرد. این معماری برای تولید خودروهای الکتریکی در کلاس‌های مختلف طراحی شده و از سیستم شارژ 800 ولت موجود در پورشه تایکان سود خواهد برد.

اگر اطلاعات منتشر شده درست باشند بنابراین محصول جدید کیا اصلاً شبیه کراس اوورهای کامپکت و سنتی کنونی نخواهد بود و بخش اعظم ویژگی‌های طراحی مدل کانسپت را حفظ خواهد کرد.

نمای عقب طویل‌تر، خط سقف خمیده و جلوپنجره دماغه ببری مدرن ظاهراً در مدل تولیدی هم حفظ خواهند شد. نسخه پرفورمنس این خودرو شاید با کیت بدنه اسپورت تر، رینگ‌های متفاوت و عناصر رنگی جدید متمایز شود.

در کابین نسخه مفهومی این خودرو حداقل 21 صفحه‌نمایش باکیفیت بکار رفته و احتمالاً برخی از این ویژگی‌ها در مدل تولیدی نیز دیده خواهند شد.

با توجه به زمان عرضه احتمالی در سال 2021، کراس اوور کیا به زودی وارد فاز تست می‌شود و بنابراین می‌توانیم در آینده شاهد تصاویر جاسوسی آن باشیم.

باهم در میهن پست تصاویری از کراس اوور الکتریکی کیا را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *