سه شنبه، ۱۵ تیر ۹۵ - ۰۴:۲۱
کریس اوانز

کریس اوانز مجری جدید برنامه تخت گاز نیامده، رفت ؟  بله کریس اوانز، مجری جدید برنامه تخت گاز (Top Gear) بی‌بی‌سی که پخش…

کریس اوانز مجری جدید برنامه تخت گاز نیامده، رفت ؟  بله کریس اوانز، مجری جدید برنامه تخت گاز (Top Gear) بی‌بی‌سی که پخش مجموعه جدید آن حدود دو ماه پیش شروع شد، اعلام کرد که از این کار کناره‌گیری می‌کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

آقای اوانز یک سال پیش با قراردادی سه ساله جایگزین جرمی کلارکسون، مجری شناخته شده و قدیمی تخت گاز شده بود.کریس اوانز در توییتر خود نوشته است که تمام تلاش خود را برای موفقیت برنامه انجام داده، “اما گاهی این کار کافی نیست”.

تخت گاز یکی از پربیینده‌ترین و سودآورترین برنامه‌های مربوط به خودرو است که مخاطبان آن تنها به بریتانیا محدود نمی‌شوند و در حدود ۱۷۰ کشور بیننده دارد.

کریس اوانز

کریس اوانز (وسط) در کنار مت لوبلانک (چپ) و استیگ

با وجود این آخرین قسمت از مجموعه تازه برنامه تخت گاز در حالی پخش شد که آمار بینندگان آن نسبت به مجموعه‌های قبلی با اجرای جرمی کلارکسون به شدت کمتر شده بود.

آقای کلارکسون اوایل بهار سال گذشته به دلیل ضرب و شتم یکی از تهیه‌کنندگان برنامه از ادامه همکاری با بی‌بی‌سی محروم شده و گفته می‌شود با وجود کناره‌گیری آقای اوانز، تیم همراه او از جمله مت لوبلانک (بازیگر نقش جویی در سریال فرندز) در مجموعه بعدی حاضر خواهند بود.

منبع: bbc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *