پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۴۹

به گزارش ورزش سه و به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، رقابت هاي روز نخست کشتي قهرماني نوجوانان آسيا از صبح امروز…

به گزارش ورزش سه و به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، رقابت هاي روز نخست کشتي قهرماني نوجوانان آسيا از صبح امروز در شهر چونبوري تايلند آغاز شده است و در پايان مرحله مقدماتي در کشتي فرنگي مصطفي کلاوي در 46 کيلوگرم صاحب مدال طلا شد و محمدرضا مختاري و محمدرضا آقانيا در اوزان 42 و 46 کيلوگرم به مدال نقره رسيدند. در کشتي آزاد امير ارسلان تاتاري در وزن 85 کيلوگرم صاحب مدال برنز شد و نعيم حسن زاده در وزن 100 کيلوگرم به مدال نقره رسيد.

نتايج کشتي گيران کشورمان در روز نخست به شرح زير است:

در وزن 42 کيلوگرم کشتي فرنگي محمدرضا مختاري پس از استراحت در دور نخست در دور دوم آرن داستانوف از قرقيزستان را با نتيجه 11 بر يک شکست داد وي در دور سوم نيز با نتيجه 4 بر يک از سد عيسي اف از تاجيکستان گذشت و به ديدار فينال راه يافت. وي در ديدار پاياني با نتيجه 11 بر يک مغلوب سي ري يونگ از کره شمالي شد و به مدال نقره رسيد.

در وزن 46 کيلوگرم کشتي فرنگي مصطفي کلاوي پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ضربه فني احمد کيفا از عراق را شکست داد وي در در دور سوم نيز با نتيجه 10 بر 2 از سد يوتا کوترا از ژاپن گذشت و به ديدار فينال راه يافت. وي در ديدار فينال با نتيجه 7 بر 4 دياس کورسيباي از قزاقستان را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 50 کيلوگرم کشتي فرنگي محمدرضا آقانيا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم هانگ از چين را ضربه فني کرد وي در دور سوم نيز با نتيجه 10 بر صفر علي شير تويگينوف از قزاقستان را شکست داد و راهي ديدار پاياني شد. وي در ديدار فينال با نتيجه 9 بر صفر مغلوب ايخوم بهرام اف از ازبکستان شد و به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن 85 کيلوگرم کشتي آزاد امير ارسلان تاتاري پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتيجه 7 بر يک بر مورتازيف از قزاقستان غلبه کرد وي در دور سوم با نتيجه 5 بر 4 مغلوب تاکشي ايشي گورو از ژاپن شد و راهي ديدار رده بندي شد. تاتاري در ديدار رده بندي با ضربه فني کرمجيت از هند را شکست داد و به مدال برنز رسيد.

در وزن 100 کيلوگرم کشتي آزاد نعيم حسن زاده در دور نخست با نتيجه 14 بر 4 سوياروف از ازبکستان را شکست داد وي در دور دوم نيز با نتيجه 10 بر يک از صد پارک از کره جنوبي گذشت حسن زاده در دور سوم نيز با همين نتيجه کاپيل از هند را مغلوب کرد و به ديدار فينال راه يافت. وي در اين ديدار با نتيجه 9 بر 6 مغلوب ياکوب اف از تاجيکستان شد و به مدال نقره بسنده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.