شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۱

  به گزارش ورزش سه و به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، در پايان رقابت‌هاي کشتي فرنگي جوانان قهرماني آسيا تيم ايران…

  به گزارش ورزش سه و به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، در پايان رقابت‌هاي کشتي فرنگي جوانان قهرماني آسيا تيم ايران توسط علي ارسلان در وزن 60 کيلوگرم، رامين طاهري در وزن 66 کيلوگرم، پيام بويري در وزن 74 کيلوگرم، علي شريفي در وزن 84 کيلوگرم و محمد ابراهيمي در وزن 96 کيلوگرم صاحب مدال طلا و بهروز ملکي در وزن 55 کيلوگرم صاحب مدال نقره و در اوزان 50 و 120 کيلوگرم توسط رضا خدري و بابک رزمپوش صاحب مدال برنز شد.

تيم ايران در تمامي اوزان صاحب مدال شد و با کسب 75 امتياز عنوان قهرماني را از آن خود کرد تيم هاي قرقيزستان و قزاقستان نيز به ترتيب با کسب 51 و 50 امتياز دوم و سوم شدند.

نتايج فرنگي کاران ايران در روز دوم رقابت ها به شرح زير است:

در وزن 50 کيلوگرم رضا خدري پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتيجه 8 بر صفر گاناجات آکيلبيک از قزاقستان را شکست داد اما در دور سوم با نتيجه يک بر يک مغلوب آنيل از هند شد و به ديدار رده بندي رفت خدري در اين ديدار ريوتا سايتو از ژاپن را 9 بر صفر مغلوب کرد و به مدال برنز دست يافت.

در وزن 120 کيلوگرم بابک رزمپوش پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتيجه 10 بر صفر آوارزد از مغولستان را شکست داد، وي در دور سوم با نتيجه 8 بر صفر مقابل ليو بين از چين شکست خورد و راهي ديدار رده بندي شد. وي در اين ديدار نيز با نتيجه 8 بر صفر سونو از هند را شکست داد و به مدال برنز رسيد.

رده بندي انفرادي:

50 کيلوگرم: 1- اسلام جان بهرام اف (ازبکستان) 2- آنيل (هند) 3- نام کان (کره شمالي) و رضا خدري (ايران)

55 کيلوگرم: 1- پونتساگ اردنبيلگ (مغولستان) 2- بهروز ملکي (ايران) 3- اوسکونباي عبدوپاتايف (قزقيزستان) و دمير زارليخانوف (قزاقستان)

60 کيلوگرم: 1- علي ارسلان (ايران) 2- راويندر (هند) 3- ميرامبک آيناگولوف (قزاقستان) و نانيان ژانگ (چين)

66 کيلوگرم: 1- رامين طاهري(ايران) 2- خوسراف الوبرديف (تاجيکستان) 3- آمارسايخان نوروسورن (مغولستان) و نورجانبک عبدوگانيف (قرقيزستان)

74 کيلوگرم: 1- پيام بويري (تهران) 2- اسن آسانوف (قرقيزستان) 3- سرور ايسوکوف (تاجيکستان) و تامرلان شادوکايف (قزاقستان)

84 کيلوگرم: 1- علي شريفي (ايران) 2- ساندپ (هند) 3- سنجار باگاشار (قزاقستان) و آيشان (چين)

96 کيلوگرم: 1- محمد ابراهيمي (آيران) 2- عليم خان سيزديکوف (قزاقستان) 3- جيونگ کيم (کره جنوبي) و اوزو دژوزوبيکوف (قرقيزستان)

120 کيلوگرم: 1- لي سئوک شاک (کره جنوبي) 2- ليو بين (چين) 3- دالر باخماتوف (ازبکستان) و بابک رزمپوش (ايران)

رده بندي تيمي: 1- ايران 75 امتياز 2- قرقيزستان 51 امتياز 3- قزاقستان 50 امتياز 4- کره جنوبي 40 امتياز 5- چين 37 امتياز 6- ژاپن 37 امتياز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.