یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۷:۱۰

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: بزرگ‌ترین محموله گوشی تلفن‌همراه قاچاق در استان زنجان کشف و ضبط شد. “مرتضی ممیزی”، در گفت‌وگو با…

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: بزرگ‌ترین محموله گوشی تلفن‌همراه قاچاق در استان زنجان کشف و ضبط شد.

“مرتضی ممیزی”، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه زنجان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: با کشف بزرگ‌ترین محموله گوشی تلفن‌همراه قاچاق در استان، پرونده متهم در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و پس از بررسی مستندات موجود در پرونده متهم پرونده علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت جریمه نقدی به‌میزان سه میلیارد و 200 میلیون ریال محکوم شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش کالاهای مکشوفه بیش از دو میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان‌ کرد: تعزیرات حکومتی در برابر متخلفان بسیار قاطع ایستاده و به کسی اجازه نمی‌دهد که در نظم بازار خلل وارد کند و قطعاً با مواردی از این دست برابر قانون به ‌شدت برخورد می‌شود.

این مسوول در ادامه با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و افزایش عملکرد شعب رسیدگی کننده به پرونده‌های قضایی میانگین زمان رسیدگی به 25 روز کاهش یافته است، گفت: در مقایسه با سال گذشته شاهد کاهش 22 روزی رسیدگی به پرونده‌های وارده هستیم.

وی در رابطه با بخش اجرای احکام نیز گفت: در این رابطه امسال 37 روز میانگین زمان اجرای احکام است که پیشرفت خوبی در این حوزه شاهد هستیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *