کشف بزرگ‌ترین محموله گوشی تلفن‌همراه قاچاق در زنجان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: بزرگ‌ترین محموله گوشی تلفن‌همراه قاچاق در استان زنجان کشف و ضبط شد.

“مرتضی ممیزی”، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه زنجان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: با کشف بزرگ‌ترین محموله گوشی تلفن‌همراه قاچاق در استان، پرونده متهم در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و پس از بررسی مستندات موجود در پرونده متهم پرونده علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت جریمه نقدی به‌میزان سه میلیارد و 200 میلیون ریال محکوم شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش کالاهای مکشوفه بیش از دو میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان‌ کرد: تعزیرات حکومتی در برابر متخلفان بسیار قاطع ایستاده و به کسی اجازه نمی‌دهد که در نظم بازار خلل وارد کند و قطعاً با مواردی از این دست برابر قانون به ‌شدت برخورد می‌شود.

این مسوول در ادامه با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و افزایش عملکرد شعب رسیدگی کننده به پرونده‌های قضایی میانگین زمان رسیدگی به 25 روز کاهش یافته است، گفت: در مقایسه با سال گذشته شاهد کاهش 22 روزی رسیدگی به پرونده‌های وارده هستیم.

وی در رابطه با بخش اجرای احکام نیز گفت: در این رابطه امسال 37 روز میانگین زمان اجرای احکام است که پیشرفت خوبی در این حوزه شاهد هستیم.

انتهای پیام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*