سه شنبه، ۱۱ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۲

فرمانده‌ی انتظامی هرمزگان از کشف دو تن و 686 کیلو هروئین و تریاک در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی…

فرمانده‌ی انتظامی هرمزگان از کشف دو تن و 686 کیلو هروئین و تریاک در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خلیج‌فارس، سردار «رضا محمدی‌یگانه» در این‌باره اظهار کرد: مأموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با تلاش شبانه‌روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در 15 روز پیش موفق شدند، 11 دستگاه خودرو سبک و سنگین و یک دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را شناسایی و ضمن متلاشی کردن دو باند تهیه و توزیع موادمخدر، 9 قاچاقچی و توزیع‌کننده‌ی مواد مخدر را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، دو تن و 686 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد، افزود: این میزان مواد کشف شده شامل دو تن و 558 کیلو و 225 گرم تریاک، و128 کیلو و 100گرم هروئین است.

فرمانده‌ی انتظامی هرمزگان با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت‌طلب و قانون‌شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرائم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نیستند، چون چشمان تیزبین پلیس در هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *