یکشنبه، ۱۳ مهر ۹۳ - ۰۳:۱۹

فرمانده‌ی انتظامی هرمزگان از تشدید اجرای طرح کنترلی محورهای مواصلاتی استان و کشف یک تن 640 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هفته گذشته…

فرمانده‌ی انتظامی هرمزگان از تشدید اجرای طرح کنترلی محورهای مواصلاتی استان و کشف یک تن 640 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هفته گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خلیج‌فارس، سردار «رضا محمدی‌یگانه» در این‌باره اظهار کرد: در راستای مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، تشدید طرح کنترلی محورهای مواصلاتی به مدت یک هفته به مرحله اجراء گذاشته شد و مأموران انتظامی استان موفق شدند با توقیف 13 خودرو حامل مواد مخدر، یک تن و 640 کیلو انواع مواد افیونی کشف کنند.

وی افزود: در این عملیات‌ها که توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و مأموران انتظامی شهرستان‌های بندرعباس، حاجی‌آباد، جاسک، بندر لنگه، بستک، بندر خمیر و رودان انجام شد، 20 سوداگر مرگ دستگیر شدند.

فرمانده‌ی انتظامی استان هرمزگان با تأکید بر استمرار اجراء این طرح‌ها با قاطعیت خاطرنشان کرد: با اشرافیت اطلاعاتی پلیس و اقتدار در انجام مأموریت‌ها در جای جای نقاط استان، پلیس هرمزگان همواره آماده مقابله با قاچاقچیان و برهم‌زنندگان نظم و امنیت در جامعه است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.