جمعه، ۳۱ مرداد ۹۳ - ۰۷:۰۷

جانشین فرمانده انتظامی بندرلنگه از کشف ۲۶هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه…

جانشین فرمانده انتظامی بندرلنگه از کشف ۲۶هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، سرهنگ علیرضا کشاورزی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان، با انجام کار اطلاعاتی در راستای مقابله جدی با قاچاق سوخت و فراورده‌های نفتی و به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون تریلی نفتکش مشکوک و متوقف و در بازرسی از آن ۲۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف راننده خودرو را دستگیر کردند.

وی افزود: در همین راستا در عملیاتی دیگر توسط ماموران ۱۵۰۰لیتر سوخت قاچاق گازوئیل را کشف و یکی از عوامل قاچاق سوخت دستگیر که متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

جانشین انتظامی بندرلنگه با اشاره بر لطمات جبران‌ناپذیر قاچاق بر پیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان کالا و سوخت تاکید و خاطرنشان کرد: به منظور برخورد قاطع با هرگونه فعالیت مجرمانه توسط افراد سودجو و قانون گریز در زمینه قاچاق سوخت، کالا و مواد مخدر، اقدامات گسترده‌ای در سطح شهرستان صورت گرفته و مأموران با بهره‌گیری از تجهیزات فنی و گشت زنی‌های مستمر با هرگونه تحرک قاچاقچیان برخورد جدی خواهند کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.