چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۳:۴۲

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی لرستان از کشف بیش از 22 تن محصولات فرعی و ذغال در استان خبر داد. الهیار…

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی لرستان از کشف بیش از 22 تن محصولات فرعی و ذغال در استان خبر داد.

الهیار خدایی سوری در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: یگان حفاظت از منابع طبیعی به منظور افزایش اثر بخشی فعالیت‌های سازمان، تقویت و عمومیت بخشیدن رفتارهای قانونمند در عرصه‌های منابع طبیعی، تعمیم و گسترش اندیشه و رفتارهای حفاظتی در پیکره سازمان منابع طبیعی تشکیل شده است.

وی اضافه کرد: این یگان با سرعت بخشیدن به اجرای احکام و مقررات حفاظتی سازمان، تقویت برنامه‌های پیشگیری و کاهش پرونده‎های متشکله از طریق اجرای اقدامات بازدارنده و بالا بردن ضریب حفاظت از منابع طبیعی و خود باوری همکاران حفاظتی خصوصاً در عرصه‌ها و هنگام برخورد با متخلفین وظیفه خود را در قبال حفاظت از عرصه‎های طبیعی انجام می‎دهد.

سرهنگ خدایی سوری ادامه داد: در این راستا یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان در شش ماهه امسال با زحمات شبانه روزی و بی وقفه خود 71 فقره عملیات داشته‎اند که طی آن 12 تن و 624 کیلوگرم انواع محصولات فرعی و 10 تن و 122 کیلوگرم ذغال از متخلفان و قاچاقچیان منابع طبیعی کشف و ضبط شده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان افزود: همچنین 2 استر هیزم و 7.69 مترمکعب حجم چوب آلات از مواد ضبط شده بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.