یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۰۱

به گزارش ایرنا، سرهنگ قدرت اله دالوند روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: اوایل ماه جاری گزارشی مبنی بر مفقود شدن دو…

به گزارش ایرنا، سرهنگ قدرت اله دالوند روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: اوایل ماه جاری گزارشی مبنی بر مفقود شدن دو نفر با هویت معلوم و ساکن شهرستان ورامین به همراه یکدستگاه خودرو وانت به پلیس آگاهی شهرستان کوهدشت ارائه شد.

وی اظهار کرد: با بررسی های پلیس آگاهی شهرستان مشخص شد خودروی موردنظر در حوالی شهرستان کوهدشت مورد حریق قرار گرفته که این موضوع احتمال قتل دو فرد مفقود شده را تقویت کرد.

وی با اشاره به اینکه این دو نفر در زمینه توزیع لوازم یدکی موتورسیکلت فعالیت داشته اند، افزود: تحقیقات پلیس منجر به شناسایی افرادی که با دو فرد مفقود شده معاملاتی داشته اند، شد که در بررسی منازل این افراد مقادیری لوازم یدکی موتورسیکلت و همچنین حدود یک میلیارد و 500 میلیون ریال وجه نقد کشف و ضبط شد.

سرهنگ دالوند اظهار کرد: دراین رابطه پنج فرد مظنون شناسایی و دستگیر شدند که افراد دستگیر شده در نهایت به قتل دو فرد موردنظر اعتراف کردند.

به گفته وی، با تحقیقات میدانی و انجام عملیات پلیسی از سوی پلیس آگاهی شهرستان کوهدشت، در نهایت روز گذشته، اجساد این دو نفر در زمین های کشاورزی یکی از روستاههای این شهرستان کشف و به سردخانه منتقل شده است.

وی تصریح کرد: هنوز علت و انگیزه این قتل مشخص نشده و پلیس همچنان مشغول بررسی موضوع برای مشخص شدن دقیق موضوع است.

1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.