شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۳:۰۹

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی 78 قطعه سهره طلایی را کشف و در طبیعت تبریز…

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی 78 قطعه سهره طلایی را کشف و در طبیعت تبریز رهاسازی کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه آذربایجان‌شرقی، حسین فائق در جمع خبرنگاران گفت: ماموران یگان در حین عملیات گشت و کنترل 78 قطعه سهره طلایی را را به همراه دو رشته تور دامی و پنج عدد قفس تله ای زنده گیری را کشف کردند و متخلف را پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی استان تحویل دادند.

وی افزود: این پرندگان پس از معاینه و اطمینان از سلامت در طبیعت تبریز رهاسازی شدند.

فائق اضافه کرد: ماموران یگان در تعطیلات آخر هفته یک شکارچی غیرمجاز را در منطقه نهند به همراه یک قبضه اسلحه غیرمجاز و هشت عدد تیر و در منطقه اسپران پنج قبضه سلاح شکاری بادی بدون مجوز را از متخلفان شکار کشف و ضبط کردند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان با هشدار به شکارچیان غیرمجاز گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مراجع قضایی و انتظامی با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی اعم از شکار غیرمجاز و تخریب محیط زیست مراتب را با شماره 1812 به این اداره اطلاع دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *