چهارشنبه، ۰۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۱۳

فرمانده انتظامی لرستان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 13 میلیارد ریال در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران…

فرمانده انتظامی لرستان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 13 میلیارد ریال در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، سردار محمد قنبری در جمع خبرنگاران گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی لرستان به مدت سه روز با بهره‎گیری از پتانسیل موجود در سطح استان با برقراری ایست در محورهای مواصلاتی این فرماندهی، طرح مبارزه با قاچاق کالا به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در اجرای این طرح اقلامی از قبیل 120 پاکت سیگار قاچاق، 285 دستگاه لوازم خانگی، 129 دستگاه کاتریج دستگاه کپی، 585 قطعه لوازم تجاری، 50 هزار و 775 عدد لوازم‌برقی، 1148 قطعه لوازم‌یدکی، 198 دستگاه تجهیزات پزشکی، 1400 طاقه پارچه، مقادیری سلاح و مهمات و مشروبات الکلی و… کشف شد.

قنبری ارزش ریالی کالای مکشوفه را بالغ بر 13 میلیارد ریال اعلام کرد و یادآور شد: در این رابطه هشت دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق توقیف و 16 نفر نیز دستگیر شده است.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح‌کرد: قاچاق موجب از بین رفتن تولیدات داخلی و خسارت جبران‎ناپذیری به اقتصاد کشور می‎شود و پلیس این استان با تمام قدرت با قاچاقچیان برخورد می‎کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *