دوشنبه، ۱۰ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۲

‌رئیس دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از کشف 23 هزار پاکت سیگار قاچاق از یک دستگاه نیسان خبر…

‌رئیس دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از کشف 23 هزار پاکت سیگار قاچاق از یک دستگاه نیسان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سعید شفیعیان، امروز(10شهریور)، در جمع خبرنگاران در محل استانداری البرز با اعلام این خبر، گفت: روز پنج شنبه(شش شهریور)، از یک دستگاه نیسان در محدود پل کلاک تعداد بیست و سه هزار ‌پاکت سیگار کشف و به همراه متهم مربوطه تحویل مقامات قضایی شد.

‌وی افزود: بر اساس اعلام دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی‌، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز و طی هماهنگی‌های انجام شده توسط دبیرخانه و تلاش عوامل زحمتکش نیروی انتظامی، پس از کسب اطلاعات موثق از منابع و کنترل مبادی ورودی استان، همچنین انجام کارهای تخصصی و اطلاعاتی توسط نیروهای اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی استان البرز‌، این محموله در رول‌های موکت و به نحو بسیار ماهرانه جاسازی و از زنجان به سمت تهران به قصد فروش در بازار بارگیری شده بود که توسط نیروهای انتظامی کشف و ضبط شد.

‌به گفته رئیس دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز احتمال می‌رود این محموله توسط باندی حرفه‌ای خریداری و جاسازی و قاچاق شده است که در تحقیقات و بررسی‌های بعدی به جزئیات آن پرداخته خواهد شد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *