شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۴۲

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اراک، ملکی گفت : در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان و با شدت نظارت در برقراری…

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اراک، ملکی گفت : در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان و با شدت نظارت در برقراری حفظ و ثبات امنیت در محورهای مواصلاتی این استان در سال جاری مجموعه انتظامی اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده است.

وی افزود: با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های اجرایی انتظامی و با افزایش نظارت و کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی ماموران پلیس در سه ماهه اول امسال موفق به کشف 26 میلیارد و 153 میلیون و 848 هزار ریال کالای قاچاق در استان مرکزی شدند.

وی با اشاره به اینکه کالاهای کشف شده در زمینه فرآورده‌های نفتی، مواد خوراکی، البسه، خودرو، لوازم بهداشتی و پزشکی، دخانیات و لوازم تزئینی است، گفت : کشفیات در محورهای اصلی شهرستان‌های اراک، دلیجان، ساوه، آشتیان و شازند صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه هیچ گونه مدرک گمرکی مبنی بر تایید کالاهای کشف شده از سوی رانندگان محموله‌های توقیفی ارائه نشده است، افزود : 299 نفر در این رابطه دستگیر و 73 خودروی سبک و سنگین توقیف شده است./س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.