چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۱۱:۰۷

‌فرمانده‌ی انتظامی استان فارس گفت: طی پنج ماه گذشته در سطح استان بالغ بر 5 تن انواع مواد مخدر کشف شد. به گزارش…

‌فرمانده‌ی انتظامی استان فارس گفت: طی پنج ماه گذشته در سطح استان بالغ بر 5 تن انواع مواد مخدر کشف شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی فارس، سردار سرتیپ «احمدعلی گودرزی» امروز(چهارشنبه 19 شهریورماه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بخشی از این کشفیات مواد مخدر صنعتی بوده است، به خانواده‌ها هشدار داد مراقب فرزندان خود باشند، چون اعتیاد به موادمخدر صنعتی بسیار خطرناک‌ بوده و پایان آن مرگی دلخراش است.

گودرزی تصریح کرد: برای مقابله با مواد مخدر صنعتی و سنتی نیازمند حمایت بیشتر مردم هستیم.

‌فرمانده‌ی انتظامی استان فارس افزود: در تلاشیم تا با حمایت بیشتر مردم استان فارس علاوه‌بر اینکه استان را برای توزیع‌کنندگان مواد مخدر صنعتی و سنتی ناامن کرده و توزیع‌کنندگان مواد مخدر صنعتی را شناسایی و با آنان برخورد شدیدتری داشته باشیم.

رئیس پلیس فارس گفت: دغدغه‌ای که برای خانواده‌ها باید وجود داشته باشد، انواع مختلف مخدرهای صنعتی و آزمایشگاهی است.

وی در عین‌حال به مسئولان نیز در خصوص لزوم آگاه‌سازی خانواده‌ها هشدار داد و خاطرنشان کرد: همه باید با این مواد و خطرات جدی آن آشنا شوند تا بتوانند خود و خانواده خود را از آسیب‌های فردی و اجتماعی اعتیاد به موادمخدر صنعتی، مصون نگه‌دارند.

گودرزی در خصوص مواد مخدر نوظهوری که هنوز مخدر شناخته نمی‌شوند، تصریح کرد: کارشناسان مبارزه با مواد مخدر باید موضوع را بررسی کنند و در آزمایشگاه مبارزه با مواد مخدر اینگونه مواد آزمایش شوند.

رئیس پلیس فارس یادآور شد: خانواده‌ها به عنوان حامیان نیروی انتظامی استان می‌توانند در صورت اطلاع از قاچاقچیان مواد مخدر پلیس را از طریق سامانه 110 یا 197 در جریان قرار دهند تا در کمترین زمان ممکن رسیدگی شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.