پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۹

استفن کشي با اشاره به چهار بازي تدارکاتي بدون پيروزي براي تيم ملي فوتبال نيجريه تأکيد کرده است که تيمش براي رقابت در…

استفن کشي با اشاره به چهار بازي تدارکاتي بدون پيروزي براي تيم ملي فوتبال نيجريه تأکيد کرده است که تيمش براي رقابت در اولين ديدار خود در جام‌جهاني مقابل ايران آماده است.

به نقل از فارس، قهرمان آفريقا در اولين مسابقه خود در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 روز دوشنبه مقابل ايران به ميدان مي‌رود. نيجريه در تساوي دو بر دو مقابل اسکاتلند، دو بار عقب افتاد و مقابل يونان با تساوي بدون گل متوقف شد. اين تيم در آخرين بازي مرحله گروهي با نتيجه دو بر يک مغلوب آمريکا شد.

کشي در اين باره اظهار داشت: به خاطر کار مهمي در برزيل هستيم. ديدارهاي دوستانه مانند تمرين هستند و تيم با تيمي که در يک مسابقه مهم به ميدان مي‌رود، تفاوت دارد. اين توجيهي براي عملکرد ما در مسابقات نيست اما به صورت جدي اعلام مي‌کنم که اين نتايج برايم اهميتي ندارد؛ ما را در جام‌جهاني ارزيابي کنيد.

وي ادامه داد: پيش از فکر کردن به مسي دو مسابقه در پيش داريم. بايد بهتر از جام‌جهاني در آفريقاي جنوبي 2010 عمل کنيم اما بايد ببينيم وقتي جام‌جهاني شروع مي‌شود، چه اتفاقاتي خواهد افتاد.

نيجريه پس از جام‌جهاني 1998 فرانسه ديگر نتوانست از مرحله گروهي در اين مسابقات صعود کند. اين تيم در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2002 و 2010 نتوانست به پيروزي دست يابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.