سه شنبه، ۱۳ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۷

رئيس فدراسيون فوتبال علت کناره‌گيزي مربي تيم ملي را در مراسم بدرقه اعلام کرد. به گزارش فارس، علي کفاشيان در مراسم بدرقه تيم…

رئيس فدراسيون فوتبال علت کناره‌گيزي مربي تيم ملي را در مراسم بدرقه اعلام کرد.

به گزارش فارس، علي کفاشيان در مراسم بدرقه تيم ملي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فکر مي‌کنم مراسم خوبي بود و بازيکنان هم ديدند که دعاي خير مردم بدرقه راهشان است و همانطور که اين دعا باعث شد به جام جهاني صعود کنيم اميدوارم اين اتفاق در مسابقات هم رخ بدهد و نتيجه بگيريم. با توجه خدا و عنايت او و دعاي خير مردم بازيکنان فردا اعزام به برزيل مي‌شوند و اميدوارم نتيجه خوبي هم کسب کنيم.

 وي در مورد اينکه فکر مي‌کند چه نتيجه‌اي در جام جهاني بگيريم، تصريح کرد: نمي‌توانيم پيش‌بيني کنيم اما بازيکنان قول داده‌اند مخصوصاً در ديدار اول با قدرت ظاهر شوند و تا آخرين لحظه هم مبارزه کنند.

رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اينکه چه زماني خودش به برزيل مي‌رود، گفت: من 5 روز ديگر عازم اين کشور مي‌شوم زيرا کنگره AFC و فيفاست که بايد در آن شرکت کنم و پس از آن بازي‌هاي تيم ملي را از نزديک شاهد خواهم بود.

کفاشيان در مورد اينکه هواداران اندکي در سالن حاضر شده بودند، تأکيد کرد: ما اعلام عمومي نکرديم زيرا مي‌دانستيم ازدحام زياد مي‌شود شايد 20-30 هزار نفر به ورزشگاه بيايند به همين دليل کارت دعوت فرستاديم. البته شرايط جوي باعث شد که هوادار زيادي به سالن نيايد. ما پس از شرايط جوي فکر نمي‌کرديم اين هوادار هم بيايند به نظرم استقبال خوبي انجام دادند.

رئيس فدراسيون فوتبال در خصوص علت عدم حضور رئيس جمهور در اين مراسم تصريح کرد: رئيس جمهور قول داده بود تا به اين مراسم بيايد اما دلايل خاص خود را داشت و نتوانست در مراسم حاضر شود.

وي در مورد اينکه روحيه بازيکنان براي حضور در جام جهاني خوب است يا خير گفت: بازيکنان شرايط بسيار خوبي دارند. روزهاي سختي را پشت سر گذاشته‌اند و هم‌اکنون انگيزه بالايي براي اين رقابت‌ها دارند.

کفاشيان در مورد اينکه آيا حمايت‌هاي لازم از کي‌روش صورت مي‌گيرد يا خير گفت: قطعا شک نداريم که حمايت‌هاي لازم صورت مي‌گيرد. شک نداريم که او بهترين مربي ما براي جام ملت‌هاي آسيا خواهد بود شايد هر مربي ديگري جاي او بيايد نتواند نتيجه‌اي که او در جام ملت‌ها کسب خواهد کرد را بگيرد. به همين منظور ما به دنبال اين هستيم تا هر مربي ديگري که بياوريم تا جام جهاني بعدي با او قرارداد ببنديم. صحبت‌هاي شفاهي با کي‌روش صورت گرفته است اما روي کاغذ چيزي هنوز نوشته نشده است.

رئيس فدراسيون فوتبال در مورد جدايي مجيد صالح از کادر فني تيم ملي تصريح کرد: کي‌روش نظرش بر اين نبود که صالح روي نيمکت ننشيند و مي‌گفت بايد از پشت نظاره‌گر باشد اما صالح معتقد بود که روي نيمکت بنشيند. به هر حال اين مسائل بين مربيان به وجود مي‌آيد. کي‌روش نظم خاصي در برنامه‌هاي خود دارد و اگر مربي‌اي اعتراض کند قبول نمي‌کند. ما نظرمان اين بود که صالح در کنار کي‌روش بماند اما اين اتفاق افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.