شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۵

علي کفاشيان در جلسه خبرنگاران اعزامي به برزيل در وزارت ورزش گفت: اعزام خبرنگاران به برزيل را بر عهده کميته رسانه‌ها گذاشتم. در…

علي کفاشيان در جلسه خبرنگاران اعزامي به برزيل در وزارت ورزش گفت: اعزام خبرنگاران به برزيل را بر عهده کميته رسانه‌ها گذاشتم. در ابتدا دو تصميم مدنظر بود. اينکه ابتدا خبرنگاران کمتري اعزام شوند و دوم اينکه اعزام خبرنگاران بر اساس سهميه باشد که بحث دوم به تصويب رسيد.

به نقل از فارس، وي افزود: در ابتدا فيفا 23 سهميه به ايران اختصاص داد که آن را به 32 سهميه افزايش داد.در مورد هزينه اعزام قرار شد بخش اول را رسانه و بخش دوم را وزارت ارشاد و بخش سوم را فدراسيون متقبل شود. وزارت ارشاد بخش کمتري را متقبل شد و حدود 125 ميليون تومان پرداخت کرد که اين هزينه 10 نفر است در حالي که قرار بود براي حضور 32 نفر کمک شود.

کفاشيان عنوان کرد: جلسه سفير برزيل با ملي‌پوشان لغو شد.

وي افزود: ليست را براي اعزام کامل کرديم. در برزيل براي کمک به رسانه‌ها سفارت فردي را مي‌فرستد. اميدوارم دستاورد خوبي در اين سفر داشته باشم. از وزارت ورزش به خاطر حمايتي که انجام داد تشکر مي‌کنم. بادستور گودرزي بودجه براي اعزام رسانه‌ها تامين شد. رسانه‌ها تلاش زيادي کردند و سختي زيادي کشيدند با گرفتن اسپانسر هزينه را تامين کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.